İzmir Çeşme’de Kaybolmuştu! Ailesi 4 Yıldır Bekliyor

4 yıl önce, İzmir'in Çeşme ilçesinde arkadaşı ile birlikte uyudukları dubanın denize sürüklenmesi sonucu kaybolan Edirneli 35 yaşındaki Çınar Gürses'in ailesi 4 yıldır oğullarının bulunmasını bekliyor.

İzmir Çeşme’de Kaybolmuştu! Ailesi 4 Yıldır Bekliyor

4 yıl önce, İzmir‘in Çeşme ilçesinde arkadaşı ile birlikte uyudukları dubanın denize sürüklenmesi sonucu kaybolan Edirneli 35 yaşındaki Çınar Gürses’in ailesi 4 yıldır oğullarının bulunmasını bekliyor. Bir diğer oğullarını da boğularak kaybettiklerini söyleyen Gürses ailesi, aynı acıyı ikinci kez yaşamaktan korktuklarını belirtti.

ÇEŞME DENİZİNDE KAYBOLAN OĞULLARINDAN HER GÜN HABER BEKLİYORLAR

4 yıldır kayıp olan oğlu Çınar’a ait bir bulgunun bulunması için her türlü girişimde bulunan Gürses ailesi, hiçbir sonuç alamayınca derin bir üzüntü yaşıyor. Her gün umutla oğlundan gelecek haberi beklemeye devam eden gözü yaşlı Gürses ailesi, yetkililere seslenerek yardım istedi.

“Öldüyse kemikleri bulunsun kabri olsun”

Oğlu Çınar’ın öldüyse kemiklerinin bulunmasını istediklerini belirten gözü yaşlı anne Rabia Gürses, “Oğlumun en azından bir kabri, mezarı olsun. Bulunmayınca hep umutla yaşıyoruz gözlerimiz hep yollarda 4 yıldır evlat acısı çekiyoruz. Yaşıyor ise de sesini duyalım yeter” dedi.

ÇEŞME DENİZİNDE KAYBOLMUŞLARDI ARKADAŞININ CESEDİ 9 GÜN SONRA BULUNDU

Oğlu Çınar Gürses’in iş çıkışı arkadaşı Serdar Yalçın ile kıyıya bağlı dubanın üzerinde uyurken, dubanın halatlarının kopması sonucu denizde sürüklendiklerini ve oğlu Çınar’ın arkadaşlarını arayarak yardım istediklerinde, yardıma giden kişilerin Çınar’ı bulamadığını öğrendiklerini söyleyen anne Rabia Gürses, olaydan 9 gün sonra Serdar Yalçın’ın cesedinin Yunanistan‘ın Fourni Adası’nda bulunduğuna belirtti.

“Ben ölürsem ya beyin kanamasından ya da boğulmadan öleceğim”

Aile, 2013 yılında oğlu Çetin Gürses’i Tunca Nehri’nde boğulması sonucu kaybettiklerini anlattı. anne Gürses oğlunun kendisine, “Anne sizden kimse ölmesin, olursa bana olsun. Ben ölürsem ya beyin kanamasından ya da boğulmadan öleceğim” dediğini belirtti. Oğlunun banyo yaptıktan sonra balık tutmak için evden çıktığını akşamüzeri kendisini aradığını ve bir daha görüşemediğini söyledi. Gürses ailesi, aynı acıyı ikinci defa yaşamaktan korktuklarını dile getirdi.

 

 

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar