İzmir Valiliği açıkladı! En yüksek para cezası alan ilçe hangisi?

İzmir Valiliği sosyal medya hesabı üzerinden 13 Mart tarihinde yapılan denetimlerin raporu kamuoyuna duyuruldu. Açıklanan tabloya göre Konak, en yüksek idari para cezası uygulanan ilçe olurken; Tire, Karaburun, Efes Selçuk, Beydağ, Bayındır, Kiraz ve Dikili ilçelerinde hiçbir kişi veya iş yerine idari para cezası uygulanmadığı açıklandı.

İzmir Valiliği açıkladı! En yüksek para cezası alan ilçe hangisi?

Türkiye genelinde koronavirüs önlemleri kapsamında denetimler sürerken İzmir Valiliği, Dinamik Denetim Modeli ile İzmir’deki sonuçları ilçe ilçe paylaştı.

13 Mart tarihinde yapılan denetimlerin raporu kamuoyuna duyurulurken, paylaşılan verilere göre İzmir’de bir günde toplam 1.489.189 TL idari para cezası uygulandığı açıklandı.

EN ÇOK CEZA UYGULANAN İLÇE KONAK

Açıklanan tabloda en yüksek idari para cezası uygulanan ilçe Konak olurken, Tire, Karaburun, Efes Selçuk, Beydağ, Bayındır, Kiraz ve Dikili ilçelerinde hiçbir kişi veya iş yerine idari para cezası uygulanmadı.

Valilik tarafından yapılan açıklamada ayrıca, “Kontrollü Normalleşme Döneminde #DinamikDenetimModeli kapsamında, ilimiz genelindeki denetimlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir.. Hedefimiz olan ‘Mavi’ kategoride yer almak için lütfen; maske, mesafe, temizlik kurallarına uyalım” ifadeleri kullanıldı.

İşte Valiliğin paylaştığı o tablo:

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar