İzmir’de Akıllara Durgunluk Veren Olay! Ceset Molozların Arasından Çıktı

İzmir'de Bornova ilçesinde, Ceren Duman adlı genç kızın cansız bedeni bir moloz döküm alanına gömülmüş halde bulundu. Genç kızın cesedini arkadaşlarının gömdüğü ortaya çıktı! İşte detaylar...

İzmir’de Akıllara Durgunluk Veren Olay! Ceset Molozların Arasından Çıktı

İzmir‘de Bornova ilçesinde, Ceren Duman adlı genç kızın cansız bedeni bir moloz döküm alanına gömülmüş halde bulundu. Genç kızın cesedini arkadaşlarının gömdüğü ortaya çıktı!

İzmir’in Bornova İlçesinde Korkunç Olay

İzmir’de bağlı Bornova ilçesinde 16 yaşındaki Ceren Duman’ın cansız bedeni bir moloz döküm alanında gömülü halde bulundu.
İddiaya göre Ceren Duman’ın bir hafta önce, S.Ö. ve T.Y. ile birlikte uyuşturucu madde kullandığı söylendi. İddiaya göre fenalaşan genç kız yaşamını yitirdikten sonra arkadaşları S.Ö. ve T.Y. tarafından moloz döküm alanına gömüldü.

Dün akşam saatlerinde L.Y. isimli bir kişinin Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek, oğlu T.Y. ve arkadaşı S.Ö’nün genç bir kızı moloz döküm alanına gömdüğü ihbarını verdiği. Yapılan ihbarın üzerine polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı. Başlatılan soruşturma kapsamında, ihbarda bulunan baba L.Y. oğlu T.Y’nin suçsuz olduğunu söyleyerek, Ceren Duman olduğu öğrenilen genç kızı Naldöken Mahallesi’ndeki moloz döküm alanına gömdüklerini belirtti.

İhbar sonrasında derhal harekete geçen polis ekipleri, söz konusu moloz döküm alanında inceleme başlattı. Yapılan incelemeler sonucunda, Ceren Duman’ın gömüldüğü yer bulundu. Yapılan kazı çalışmasında, gece saat 02.00 sularında genç kızın cesedine ulaşıldı. Savcının  yaptığı incelemelerin ardından genç kızın cansız bedeni, İzmir Adli Tıp morguna kaldırıldı.

2 Kişi Gözaltına Alındı

Olayla ilgili sürdürülen soruşturma kapsamında yapılan araştırmalar sonucu, Ceren Duman, T.Y. ve S.Ö’nün 20 Ağustos Perşembe günü Çambidi Mahallesi’nde bulunan bir siteden uyuşturucu madde aldıkları ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre, uyuşturucu aldıktan sonra fenalaşan genç kız evde hayatını kaybetti. Olayın ardından S.Ö. ve T.Y. genç kızın cesedini, Naldöken Mahallesi’nde bulanan moloz döküm alanına gömdü. Yaklaşık 1 metrelik çukura gömülen genç kızın cansız bedeni, olaydan bir hafta sonra babanın ihbarı üzerine bulundu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, 2 kişinin gözaltına alındı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar