İzmir’de Bir Kadın Evine Gelen Misafirleri Bıçakladı

İzmir'de genç kadın evine misafirliğe gelenleri bıçakladı. Konak ilçesinde meydana gelen olayda 3 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı. İşte detaylar...

İzmir’de Bir Kadın Evine Gelen Misafirleri Bıçakladı

İzmir’de Konak ilçesinde, Gülizar K. (19), evine misafirliğe gelen Adem H. (24) ve Engin K.’yi (28) aralarında çıkan tartışmada, bıçaklayarak yaraladı.

İzmir’de meydana gelen kazada yaralanan şahıslar hastaneye kaldırıldı

İzmir‘in Konak ilçesinde, Gülizar K. (19), evine misafirliğe gelen Adem H. (24) ve Engin K.’yi (28) aralarında çıkan tartışmada, bıçaklayarak yaraladı. Çıkan kavga sırasında aynı bıçakla kendisini de yaralayan genç kadın ile 2 yaralı tedavi altına alındı. Olay, saat sabaha karşı 04.00 sıralarında, Küçükada Mahallesi 2232 Sokak’ta meydana geldi.

Akraba oldukları iddia edildi

İddiaya göre Adem H. ve Engin K., akrabaları olan Gülizar K.’nin evine misafirliğe gitti. Ancak Gülizar Y. ile misafirleri arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Gülizar Y., mutfaktan aldığı bıçakla Adem H. ve Engin K. bıçakladı. Yaşanan arbede sırasında Gülizar Y. de yaralandı.

Sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi .Yaralılar Engin K. ve Adem H. ambulansla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Soruşturma Başlatıldı

Gülizar Y. ise polis eşliğinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne sevk edildi. Engin K.’nın ağır yaralı olduğu ve hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi. Polis, soruşturma başlattı.

Paylaş:

İzmir’de Bir Kadın Evine Gelen Misafirleri Bıçakladı” için bir yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar