İzmir’de doktor, bebeğini getiren babaya saldırdı

İzmir'de özel bir kliniğe çocuklarını götüren aile, doktora uyguladığı tedavinin bir işe yaramadığını söyleyince ortalık karıştı. Bu sözler karşısında küfretmeye başladığı iddia edilen doktor, bebeğin babasının kendisini videoya almasıyla saldırmaya başladı.

İzmir’de doktor, bebeğini getiren babaya saldırdı

İzmir’in Bornova ilçesinde bir aile, 10 aylık bebekleri rahatsız olduğu gerekçesiyle defalarca özel bir kliniğine gitti. İddiaya göre geçtiğimiz günlerde tekrar muayenehaneye giden aile, yapılan tedavilerin bir işe yaramadığını söyleyip farklı bir alternatifin denenip denenemeyeceğini sordu.

Yaşananları anlatan baba, bu talep karşısında doktorun sinirlendiğini ve kendisini darbettiğini ileri sürdü. Saldırıya uğradığını söyleyen baba; “Bağırarak küfür etti. O anları videoya almak istediğimizde de yaralamaya teşebbüs edip darbetti, boğazımı sıktı” diye konuştu.

Şahıs o anları cep telefonu ile kayda aldı. Görüntülerde doktorun babaya doğru hamleler yaptığı ve araya giren klinik görevlilerinin kendisini sakinleştirmeye çalıştığı görüldü. Sinirlerine hakim olamayan doktorun bir ara eline tahta bir obje aldığı da görüntülere yansıdı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar