İzmir’de Son Dakika! Evinde Ölü Bulundu… Komşular Polisi Aradı

İzmir'in Bornova ilçesinde, Ceyda Yüksel, gece saatlerinde evinde ölü bulundu. Vücudunda çok sayıda kesik bulunan ve bir kolunun neredeyse kopmak üzere olduğu tespit edilen Ceyda Yüksel'in sosyal medyadan tanıştığı ve gece evde bulunduğu Serkan D. tarafından öldürüldüğü öne sürüldü. Serkan D. emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

İzmir’de Son Dakika! Evinde Ölü Bulundu… Komşular Polisi Aradı

İzmir’in Bornova ilçesinde, Ceyda Yüksel, gece saatlerinde evinde ölü bulundu. Vücudunda çok sayıda kesik bulunan ve bir kolunun neredeyse kopmak üzere olduğu tespit edilen Ceyda Yüksel’in sosyal medyadan tanıştığı ve gece evde bulunduğu Serkan D. tarafından öldürüldüğü öne sürüldü. Serkan D. emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

Olay, gece saatlerinde İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan Barbaros Mahallesi 5218 Sokak’taki evde meydana geldi. İddiaya Ceyda Yüksel, sosyal medyada tanıştığı Serkan D.’yi evine davet etti. 3 katlı bir binanın zemin katındaki daireye gelen Serkan D. ile Yüksel alkol almaya başladı. Ancak henüz bilinmeyen bir nedenle ikili arasında tartışma çıktı.

Tartışma anında evden kırılan cam sesleri gelmesi üzerine durumdan şüphelenen bina sakinleri, polisi aradı. İhbar üzerine adrese gelen polis ve sağlık ekipleri, Ceyda Yüksel’in cansız bedenini buldu.

CEYDA YÜKSEL’İN KOLU NEREDEYSE KOPUYORDU

İzmir’de meydana gelen olay anında Ceyda Yüksel’in vücudunda çok sayıda camla oluştuğu saptanan kesik olduğu belirlendi.  Yüksel’in bir kolunun ise kopma noktasında olduğu görüldü. Polis, komşuların verdiği bilgiler doğrultusunda olaydan sonra kaçan Serkan D.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Ceyda Yüksel’in cansız bedeni ise Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Polisin, olay ile ilgili soruşturması sürüyor.

Paylaş:

İzmir’de Son Dakika! Evinde Ölü Bulundu… Komşular Polisi Aradı” için bir yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar