İzmir’de Türksat Kablo çöktü, internet ve TV çalışmıyor

İzmir’de UyduNet ve KabloNet servisleri tamamen çöktü. İl genelinde UyduNet aboneleri internet ve televizyon kullanamıyor.

İzmir’de Türksat Kablo çöktü, internet ve TV çalışmıyor

İzmir’de Türksat Kablo kullanıcıları 22.40’dan itibaren internet ve televizyon hizmetine erişemiyor. Konuyla ilgili sosyal medyada yüzlerce şikayet gelmesine rağmen Türksat A.Ş.’den henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

İşte internet ve televizyon hizmeti alamayan kullanıcıların paylaşımları:

@simayypolatturk

hem cumartesi gecesi bütün izmirde yaşanan internet kesintisine bir açıklamanız yok hem de ‘ilerleyen saatler’ diyerek insan oyalıyorsunuz. sizin için kaç saat acaba bu ilerleyen saatler?

@penelopiaa

Turkiye Uzaydan daha guclu sloganiniza cok guldum.. 10 saattir izmirde internet ve tv yok cunku, nereye sikayet ediyoruz hizmet alamadigimiz saatlerin parasini da faturaya yansitacaksiniz cunku? Ben odemeyecegim de..

@bayernligotze

Dün geceden beri hem kablonet hem de kablotv yok, onu da geçtim iletişim numaralarını arayınca telefon düşmüyor:D en kısa sürede iptal ettireceğim böyle rezalet olmaz

@GencerKarabulut

#yasaklar içinde bugün çocukların dersleri var #MEB duy.İzmir gibi bir büyükşehirde sürekli internet Tv arızaları.2 gündür yok.Diğer bölge ve şehirleri siz düşünün artık.Türksat arızayı 2 gün oldu çöz artık.

 

Paylaş:

4 thoughts on “İzmir’de Türksat Kablo çöktü, internet ve TV çalışmıyor

  1. Genel arızadan ne anlıyoruz ne yani hiç aksaklik olmacakmi olmasını istemiyosaniz kendine özel alt yapı kablosu çekin

  2. Arıza tamam ama açıklama yok. Ne zaman giderilir? Neden oldu? iletişim kanalları kapalı. Muhattap yok. Web sitesinde açıklama yok. Telefonları açmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar