Karacaörenli Yağcıoğlu Çifti: Her Zaman Akan Suyumuz İçin Özlem Başkan’a Teşekkür Ediyoruz

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Aydın'ın dört bir tarafında mahallelere su sağlamak için geceli gündüzlü çalışıyor.

Karacaörenli Yağcıoğlu Çifti: Her Zaman Akan Suyumuz İçin Özlem Başkan’a Teşekkür Ediyoruz

Yenipazar’ın Karacaören Mahallesi’nden Hasan-Hatice Yağcıoğlu çifti de Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan mutlu olduklarını söyleyen Aydınlılardan… Gününün büyük kısmını eşeğinin sırtında geçiren Hasan Yağcıoğlu, Yenipazar’ın en yüksek mahallerinden olan Karacaören’de çeşmesinden akan su için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyor.

Hasan Yağcıoğlu: İşini doğru yapanları severiz, Özlem Başkan’ı da seviyoruz

Mahallesinin dışındaki bahçesine gelip giderken hep eşeğinin sırtında yolculuk yapan Yağcıoğlu, şimdiye kadar eşeğinin sırtında taşıdığı odun ve incirlerle 9 düğün yaptığının altını çiziyor. Bahçesinde incir yetiştirdiğini ifade eden Yağcıoğlu, “Evimizde su akıyor, suyumuz var. Sağ olsun Büyükşehir Belediyesi’nin işçileri her zaman suyumuzla ilgileniyor ve suyun akmasını sağlıyor, yani sıkıntımız yok. Özlem Başkan’dan da başka hiçbir şey istemiyorum. Neden istemiyorum? Eşeğim, tarlam var;  eşeğimle odunumu çekiyorum. İneklerimi otlatıyorum. Yağım, zeytinim var. Allah olmayanlara, fakirlere versin” ifadelerini kullandı.

İşini hakkıyla yapan herkese değer verdiğinin altını çizen Yağcıoğlu “İşini iyi yapan herkesten memnun olurum. Özlem Başkan çok güzel iş yapıyor, işleri çok güzel yürütüyor, çalışıyor. İşte yollarımızı yaptı, sularımız akıyor. Hayatımızdan memnunuz” şeklinde konuştu.

Hatice Yağcıoğlu: Özlem Başkan’ı mahallemize davet ediyoruz

Hatice Yağcıoğlu ise Başkan Çerçioğlu’nu mahallelerine davet ederken, kendisini ağırlamak istediğini söyledi.  Yağcıoğlu, “İçme suyumuz da var, kullanma suyumuz da… Ondan çok memnunuz. Sağ olsun, mahallemizde ihtiyacı olan herkese yardım ediyor” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar