Karşıyaka’da silahını temizleyen adam kendini vurdu

İzmir'de asker emeklisi Muammer Özgün kendisine ait tabancayı temizlerken yanlışlıkla kendini vurdu. Ölen adamın evinde yapılan incelemede, öldüğü gün için yapılacak işler listesi hazırladığı ve listede silah temizliğinin de yer aldığı öğrenildi.

Karşıyaka’da silahını temizleyen adam kendini vurdu

Olay İzmir’e bağlı Karşıyaka ilçesinde bulunan bir mahallede meydana geldi. Asker emeklisi olduğu öğrenilen Muammer Özgün bir gün önce komşusundan silah temizleme aparatı aldı. Özgün’ün eşi Gülay Özgün komşusu ile pazar alışverişinden döndükten sonra talihsiz adamı kanlar içinde başından vurulmuş halede buldu.

Yeniasır’ın haberine göre korku ve paniğe kapılan kadın durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler Özgün’ün hayatını kaybettiğini belirledi. Olayın ardından evde yapılan incelemede Muammer Özgün’ün o sabah kendi el yazısı ile bir “yapılacaklar listesi” oluşturduğu ve o listeye de “beylik tabancası temizlenecek” diye yazdığı görüldü.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, emekli astsubay Özgün’ün cenazesi otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’na götürüldü. Biri yurtdışında iki çocuğu olan Özgün’ün acılı eşi Gülay Özgün’ün yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildiği öğrenildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar