Kerem Bürsin sunucuya sinirlenip ödül törenini terk etti

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen ödül töreninde, kendisi hakkında “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti” diyen Bay J’ye sinirlenen Kerem Bürsin, töreni terk etti.

Kerem Bürsin sunucuya sinirlenip ödül törenini terk etti

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen ödül töreninde ‘2020 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünü Kerem Bürsin aldı. Bürsin’in aldığı ödül sonrası törenini sunan Bay J sözleriyle ünlü oyuncuyu kızdırdı. Bay J, “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti” dedi. Bu sözlerin ardından Kerem Bürsin salonu terk etti. Tepkilerin ardından Bay J de bir açıklama yayınladı.

KONUŞMA SIRASINDA TERK ETTİ

Medyaradar’da yer alan habere göre, Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen ödül töreninde ‘2020 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünü layık görüldü. Törene ise Kerem Bürsin ile Bay J’nin arasında geçenler damga vurdu.

Bay J, “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti” dedi. Kerem Bürsin bu sözlerin ardından salonu terk etti. Açıklamalara sinirlenen Bürsin, gazetecilerin sorularını da yanıtlamadı.

BAY J ÖZÜR DİLEDİ

Tepkilerin ardından Bay J, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Bay J, “Çok fazla tepki gelince bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Magazinci arkadaşlar biliyorum işiniz bu ama keşke konuşmamın başını da yayınlasaydınız da oyuncuların zor şartlar altında çalıştığını söylediğimi duysaydı herkes. Ciddi ciddi sanatçıların zor koşullarından bahsediyordum. Sadece sonundaki sarkastik bir şakaydı, kimsenin parasında gözüm olduğundan falan değil. Amacını aşmış olabilir şakam. O yüzden kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Kerem Bürsin’i çok severim. Sevgili Kerem ne kadar zor şartlar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın. Böyle bir şakadan alınacak biri değilsin, biliyorum ve çok sevgilerimi yolluyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar