Kırmızı Oda 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Bu hafta neler olacak?

Kırmızı Oda’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Geçmişin büyük sırları çözülüyor. Delikanlı Sadi, Nazlı, Recai ve Kumru'nun hüzünlü hikayeleri yeni bölüme damgasını vuruyor. İşte bu hafta Kırmızı Oda seyircisini bekleyenler...

Kırmızı Oda 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Bu hafta neler olacak?

TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan ve yayınlandığı gün reytingin zirvesinde yer alan dizi Kırmızı Oda’nın cuma günü yayınlanacak 26. bölüm fragmanı yayınlandı.

İzleyicisinin her hafta merakla takip ettiği dizide geçtiğimiz hafta, Kumru (Aslıhan Gürbüz), gelin olma hikayesini Doktor Hanım’a anlatmıştı. Nazlı (Pınar Deniz), önceki ilişkisinde yaşadığı korkuların Recai (Gökhan Yıkılkan) ile evliliğini nasıl etkilediğini Doktor Hanım sayesinde fark etmişti.

Annesini de kaybettikten sonra kimsesiz kalan Sadi (Erkan Petekkaya), hikayesinin devamında üvey annesi Bahar’ın yanına yerleştiğini, o evde yaşadıklarını, kendisini hastalığına adım adım sürükleyen huzursuz günleri Doktor Hanım’la paylaşmıştı.

Geçen hafta yaşananlardan sonra seyirci, dizinin yeni bölümünde neler olacağını heyecanla bekliyorlardı. 26 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak Kırmızı Oda’nın 26. bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte o fragman

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar