Konak’ta hırsızlar soymaya girdikleri evin sahibini bıçakladı

İzmir’in Konak ilçesinde eve giren 2 hırsız, ev sahibi tarafından fark edildi. Bunun üzerine hırsızlar ile ev sahibi ve oğlu arasından arbede çıktı. Olay sonucunda ev sahibinin bıçaklandığı öğrenildi. Hırsızlardan biri kaçarken diğeri yakalandı.

Konak’ta hırsızlar soymaya girdikleri evin sahibini bıçakladı

Olay, gece saatlerinde Göztepe Mahallesi 107 Sokak’ta bulunan 4 katlı binanın 1. katında meydana geldi. 2 şüpheli hırsızlık yapmak için girdikleri evin odalarını tek tek gezmeye başladı. Bu esnada hırsızları fark eden 45 yaşındaki ev sahibi Muhammet A. ve oğlu ile şahıslar arasında arbede çıktı. İddiaya göre, arbede esnasında Muhammet A., şüpheli Diyar K. tarafından karın bölgesinden bıçaklandı. Diğer kişi ise hızla kaçtı.

Ev halkı tarafından durum, polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirildi. Ev sahipleri tarafından yakalanan Diyar K., olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edilirken, ihbar üzerine gelen sağlık ekiplerince yaralı Muhammet A., Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralı ev sahibinin tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Öte yandan, Diyar K., polis ekiplerince karakola götürülürken, kaçan diğer şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar