KORONA VİRÜS DEĞİL TÜRK BAYRAĞI GÖLGESİNDE KUTLAMA

KORONA VİRÜS DEĞİL TÜRK BAYRAĞI GÖLGESİNDE KUTLAMA

Efeler Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle halka Türk Bayrağı ve imsakiye dağıttı.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, korona virüs salgını gölgesinde kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda halkın balkonlarını süslemesi için Türk Bayrağı asılması isteğinde bulundu.

Efeler Belediyesi görevlileri tarafından pazar yerlerinde ve Adnan Menderes Bulvarı’nda dağıtılan Türk Bayrağı’nı alan vatandaşlar, Başkan Atay’a teşekkür etti. Efeler halkı, Başkan Atay’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100’üncü kuruluş yıl dönümünde cumhuriyetimize ve değerlerine sahip çıkan bir belediyecilik anlayışı sergilediğine dikkat çekti.

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Korona virüs salgını nedeniyle evlerden kutlamak zorunda kaldığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda coşkumuzu, bağımsızlık sembolü bayrağımız ile süslediğimiz balkonlarımızdan gösterelim. Gazi Meclisimizin kuruluşunun 100’üncü yıl dönümünü bayrağımız altında hep birlikte kutlayalım” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar