KORONA’DAN KORKUP HASTANEYE GİTMEDİ… KALP KRİZİNDEN YAŞAMINI YİTİRDİ!

KORONA’DAN KORKUP HASTANEYE GİTMEDİ… KALP KRİZİNDEN YAŞAMINI YİTİRDİ!

Çal Ziraat Odası ve sulama birliğinin eski yöneticilerinden 80 yaşındaki Fahrettin Arslan fenalaşmasına rağmen korona virüs endişesiyle, oğlunun ısrarlarına rağmen hastaneye gitmek istemedi, ertesi gün kalp krizinden yaşamını yitirdi.

Denizli’nin Çal ilçesinde 80 yaşındaki Fahrettin Arslan, Cumartesi günü evinde hayatını kaybetti. İlçeye bağlı Dayılar Mahallesinde oğullarıyla birlikte yaşayan Arslan’ın Cuma günü evinde fenalaştığı ve omzu ile göğsünde güçlü ağrı hissettiği öğrenildi. 

OĞLU HASTANEYE GİDELİM DEDİ 

Ağrıları üzerine oğullarından birisinin hastaneye gidelim demesine rağmen hastaneye gitmeyen Arslan’ın, oğlunun Cumartesi günü yeniden hastaneye gidelim demesine rağmen ağrı kesici içerek kendini iyi hissettiğini söyledi. Yaşlı adam aynı gün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. 

OTOPSİ İLE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI 

Korona paniğini de beraberinde getiren ölümün ardından Arslan’a otopsi yapıldı. Yapılan otopside Arslan’ın kalp krizinden öldüğü belirlendi. Bir dönem Çal Ziraat Odası meclis üyeliği de yapan Arslan, daha sonra mahalle camisinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Kaynak: denizlihaber.com

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar