Çalışanların Whatsapp yazışmaları sebebiyle, iş akitlerinin feshedilmesi

İş hayatında aynı işyerinde çalışanların whatsapp programı kullanarak kendi aralarında gruplar kurdukları ve bu gruplarda zaman zaman işyeri uygulamalarını, yöneticilerini veya işverenlerini eleştirdikleri ve bazen de sınırı aşan yorumlarda bulundukları görülebilmektedir.

Çalışanların Whatsapp yazışmaları sebebiyle, iş akitlerinin feshedilmesi

Bu tip yazışmalar genelde whataspp gruplarında bulunan bir işçinin çeşitli amaçlarla konuyu işverenine aktarması veya iş…

Burun Ameliyatı kaç yaşın da yapılabilir? 10 Soruda Burun Ameliyatı

Burun ameliyatı; estetik cerrahi denilince ilk akla gelen prosedürlerden bir tanesi hatta birincisidir. Hele ülkemizde  burun deformitesinden yakınan insan sayısının bir hayli fazla olması bu operasyonu en sık yapılan plastik cerrahi operasyonlardan bir tanesi durumuna getirmiştir. Burun operasyonları basit gibi görünse de en kompleks estetik cerrahi girişimlerinden biridir.

Burun Ameliyatı kaç yaşın da yapılabilir? 10 Soruda Burun Ameliyatı

Burun ameliyatı; estetik cerrahi denilince ilk akla gelen prosedürlerden bir tanesi hatta birincisidir. Teknik beceri ve…

Sigara yasağı konusunda…

Korksak bile konuyu ortak alanda sigara yasağına bağlamak doğru değil. Ya da bu korkuyu bu yasağa bağlayanlar, özgürce her yerde sigara içebilmek için bize ölümü gösterip sıtmaya razı etmek istiyorlar. Yani kanser, pislik, çevre kirliliği, astım, hatta ölüm bile daha iyi demeye getiriyorlar. Oysa sapla samanı karıştırıp, bu yasağı başka yasaklarla kıyaslamamalı.

Sigara yasağı konusunda…

Bunun arkasından içki, giyim yasağı gelir mi? Korksak bile konuyu ortak alanda sigara yasağına bağlamak doğru…

İzmir’i, tünellerde, dehlizlerde tanıdım

İzmir’i, daha çocuk yaşlarımda tünellerde, dehlizlerde tanıdım.. Nasıl mı?.. Anlatayım..

Migros’tan bir demet çıra alalım.. Demetin üzerinde barbekü, şömine, ocak çırası yazılıdır.. Bir karış uzunluğundadır bunlar.. Yandığı zaman 3 dakika kadar yanmasını sürdürür. 

İzmir’i, tünellerde, dehlizlerde tanıdım

Bizimkiler ise, daha uzundu, ince bir sopa gibiydi ve yandığı zaman 15 dakika kadar yanardı. Bizim…

Yeni Dünya Düzeninde Müşteri İlişkileri ve Verileri Yönetmek

İki üç ay gibi çok kısa bir süre içinde Covid-19, hem günlük hayatlarımızı hem de profesyonel anlamda işlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi, müşteri ilişkilerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaçınılmaz bir şekilde değiştirdi. Sizler de bu değişimin bir parçası olduğunuz için nelerin yaşandığını değil, bundan sonra bizi nelerin beklediğini ve bizlerin bu değişimi yönetmek için neler yapabileceğimizi gelin bu yazımda inceleyelim.

Yeni Dünya Düzeninde Müşteri İlişkileri ve Verileri Yönetmek

Yazıma iki soru ile başlamak istiyorum: Artan rekabet ve düşen gelir koşullarında, pazarlama stratejilerimizi nasıl yenilemeliyiz?…

Milletvekillerini seçerken neye dikkat etmeliyiz?

Bu topraklarda Atatürk eşittir çağdaşlaşmadır, Aydınlanmadır, bilim egemen kafalı ve eleştirel akla sahip insanın yaratılması projesidir. Atatürk aynı zamanda eşittir antiemperyalist mücadeledir, üretebilmektir, ilahi mesajın doğru algılanmasıdır, tam bağımsız olma yolunda ilerlemedir, laikliktir, Milli birliğimizdir, bölünmez bütünlüğümüzdür, kurucu ideolojimizdir ve kusursuz demokrasiye giden yoldur.

Milletvekillerini seçerken neye dikkat etmeliyiz?

Eğer su katılmamış yobaz değilseniz, bugün medeni dünyanın gözünün içine baka baka bunlardan bazılarına düşman olsanız…