Kütahya Belediyesi’nden hijyen pakedi yardımı

Kütahya Belediyesi’nin, başlattığı pandemi sürecinde ihtiyaç duyulan maske, dezenfektan ve kolonyanın bulunduğu hijyen paketi dağıtımı hız kesmeden devam ediyor.

Kütahya Belediyesi’nden hijyen pakedi yardımı

Kütahya Belediyesi, pandemi sürecinde ihtiyaç duyulan maske, dezenfektan ve kolonyanın bulunduğu hijyen paketi dağıtımını şehrin her noktasında yapmaya devam ediyor. Pandemi sürecinde en çok ihtiyaç duyulan malzemelerin başında yer alan maske, dezenfektan ve kolonya Kütahya Belediyesi tarafından ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Şehrin her noktasında dağıtımı devam eden hijyen paketlerinin, toplamda 100 bin adet olarak dağıtılacağı açıklandı. Hijyen paketlerinin, vatandaşların yoğun olduğu Atatürk Bulvarı, Sevgi Yolu, Sanayi Sitesi, Keresteciler Sitesi, Kıbrıs Caddesi, Adnan Menderes Bulvarı, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı ve Abdurrahman Karaa Bulvarında dağıtılması planlanıyor. Bununla birlikte köyden mahalleye dönüşen Perli, Yenibosna, Civli, Zığra, İkizhüyük, Siner, Alayunt, Ağaçköy,Geven, Kirazpınar, Andız Aydoğdu, Kumarı, Çalca, İnköy, Parmakören Mahallelerinde de paket yardımı yapıldı.

 

İHA

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar