Kütahya’da öğrencilere yurtlarda barınma imkanı

Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret, yüz yüze eğitim görecek üniversite öğrencileri için müjdeli bir haber verdi. Gayret, tüm öğrencilerin üniversitelerinden alacağı belge ile bu durumu belgelendirmeleri halinde yurda kayıtlı olup olmadığına bakılmaksızın nöbetçi yurtlarda barınabileceklerini açıkladı.

Kütahya’da öğrencilere yurtlarda barınma imkanı

Pandemi döneminde eğitimi online olarak sürdüren üniversitelerden bazıları hibrit ya da yüz yüze eğitime geçmeye hazırlanıyor. Yakın zamanda yüz yüze eğitime geçilen yerlerde öğrenciler okudukları şehirlere gitmeye başlayacak. Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret ise şehre gelen öğrencilere müjdeli bir haber verdi. Gayret, yüz yüze eğitim gören tüm öğrencilerin, üniversitelerinden alacağı belge ile bu durumu belgelendirmeleri halinde yurda kayıtlı olup olmadığına bakılmaksızın nöbetçi yurtlarda barınabileceklerini açıkladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ” Yüz yüze eğitim gören tüm öğrencilerimiz, üniversitelerinden alacağınız belge ile bu durumu belgelendirmeleriniz halinde öğrencilerimizin yurda kayıtlı olup olmadığına bakılmaksızın nöbetçi yurtlarımızda barınabileceksiniz. Siz değerli öğrencilerimizin sağlık, huzur ve mutluluğu her daim birinci önceliğimizdir. Bunun için pandemi sürecinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü tedbir alınmaya devam edilecektir. İhtiyaç olması durumunda diğer yurtlarımız da faaliyete girecektir. Detaylı bilgi için Yurt İdare Şube Müdürlüğü ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar