Kütahya’ya Kayak Evi müjdesi

Kütahya'nın Gediz İlçesinde bulunan ve bölgenin en önemli turizm merkezi olan Murat Dağı Termal Kayak Merkezi'ne yatırım çalışmaları deavm ediyor.

Kütahya’ya Kayak Evi müjdesi

Ege Bölgesi’nin en önemli Turizm merkezi olan Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’ne kayak evi ve telesiyej kazandırma çalışmaları için start verildi. Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak Kütahya‘nın hatta bölgenin tek kayak merkezi olan Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’nin bu süreçte hem kayak evi hem de telesiyej yatırımlarına kavuşmasıyla önemli bir kayak merkezi olarak yerini alacağını ifade etti. Akçadurak; “ Ülkemizde hem termali hem de kayağı bir arada bulunduran en önemli turizm merkezlerinden biri olan Murat Dağı Termal Kayak Merkezimize kayak evi ve telesiyej sistemi çalışmaları kapsamında kış turizmi için yapılacak olan yatırımlar ile hem bölgemize hem de ilçemize katkısı çok daha fazla olacaktır” diye konuştu.

“MURAT DAĞI BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLDU”

Başkan Akçadurak, “Kayak Merkezimizdeki tesislerin niteliğini ve kalitesini her geçen gün arttırıyoruz. Burada, bu güzel doğa şartlarında, çam ormanlarının içerisinde cazibe merkezi olan kayak merkezimizde ziyaretçi ve yabancı turist sayısı her geçen gün artıyor. Diğer kayak merkezlerinde olmayan birçok avantaja sahip olan Murat Dağımız yapılan yatırımlarla bölgemizin parlayan yıldızı haline geldi. Kayak merkezimizin yatırımlara kavuşmasında emeği geçen herkese Gediz halkı adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar