MHP’nin Alaşehir’de 14. Kongre Heyecanı

Manisa Alaşehir  ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14. Alaşehir ilçe kongresini gerçekleştirdi. Kongre COVİD-19 nedeniyle tedbirler altında açık alanda yapıldı. Tek aday olarak gidilen kongrede önceki dönem ilçe başkanı Ali Uçak yeni yönetime başarılar diledi.

MHP’nin Alaşehir’de 14. Kongre Heyecanı

İlçe kongrelerine hız kesmeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi, Alaşehir’de de kongre heyecanı yaşattı. MHP, Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde 14. kongresini gerçekleştirdi.

Kongreye MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, MKYK üyesi Gülay Özcan, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal ve yönetimi, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi, İl ve İlçe Ocak Başkanı ve yönetimi, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Demirel ve yönetimi ile sivil toplum örgütleri ve temsilcileri katıldı.

Kongreye Tek Adayla Gidildi

Tek adayla girilen seçimde  Necdet Türk  yeni başkan oldu. MHP Alaşehir İlçe Başkanı Türk ”Hayırlısı ile MHP’nin Alaşehir’de 14.İlçe kongresini yaptık. Bizi buraya layık gören büyüklerimize, küçüklerimize ve Alaşehir’imize çok teşekkür ederim” dedi.

MHP Grup vekili Erkan Akçay da seçimlerin ardından partililerine seslendi. Cumhur İttifakı çatısı altında 2023 hedeflerine doğru yol aldıklarını belirten Akçay;  “İlçe kongrelerimize çok önem veriyoruz. Çünkü Cumhur İttifakı olarak 2023 hedeflerimize kilitlenmiş durumdayız. Lider Ülke Türkiye hedefimize bu dönem il ve ilçe başkanlarımızla yürüyeceğiz. Bütün partililerimize ve MHP’ye gönül veren destekçilerimize teşekkür ediyoruz. Birlikte daha güçlü ve birlikte daha umutluyuz” şeklinde konuştu.

Uçak: “Elimizden Geleni Yapmaya Devam Edeceğiz”

MHP eski İlçe Başkanı Ali Uçak da kongrede konuşanlar arasındaydı. Yeni Yönetime başarılar dileyen önceki dönem İlçe Başkanı Uçak; “Genel  Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda Ülkemiz için, Milletimiz için, Vatanımız için, Bayrağımız için, Alaşehir’imiz için, Manisa’mız için elimizden geleni yaptık. Bugünden sonra da yapmaya devam edeceğiz. Bizler yönetim olarak önce ilçemiz ve şehrimize ardından da ükemize hizmet ettik. Bizden sonra gelen arkadaşlarımızın da bayrağı layiki ile taşıyacağına inanıyoruz. Kendilerine başarılar dileriz” şeklinde konuştu.

 

HABER:MUSTAFA  YAĞIZ/ALAŞEHİR

 

 

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar