Manisa Bilgi Plus’dan  Manisa’da Bir İlk

Manisa Bilgi Plus Manisa’nın  sadece LGS üzerine  çalışan tek kurumu  olarak Manisalılara hizmet vermeye devam  eden  Manisa Bilgi Plus yine Manisa’da ilk defa   öğrenci  velileride  aile terapisti  ile değerlendirmeye alacak.

Manisa Bilgi Plus’dan  Manisa’da Bir İlk

Manisa’nın  sadece LGS üzerine  çalışan tek kurumu  olan  Manisa Bilgi Plus  Manisa’da bir ilke imza atıyor.  Kurum bünyesinde çalışan aile terapisti ile öğrenci ve anne, baba dinlenecek   gerekli destek sağlanacak. Öğrenci başarısında   ailenin önemli bir rolü olduğuna vurgu yapan Manisa Bilgi Plus kurum müdürü Meryem Gültekin;   “ Aile terapistimiz  ailenin eksi ve artılarını  dinleyecek . Önerilerde bulunacak . Bu sayede  öğrencimiz  başarıya ulaştıracaktır”   dedi.

Manisa Bilgi Plus kurum müdürü Meryem Gültekin   Manisa’da bir ilke başlayacakları için mutlu olduklarını dile getirerek  sözlerine şöyle devam etti;

“Kurum olarak Manisa’da ilklere imza atıyoruz.  Öğrencilerin gelişim  ve  yaş düzeyini  dikkate alıyoruz.  Aile terapistimiz  öğrencilerimizin aileleri ile görüşecek . Ailelerimize gerekli desteği sağlayacak. Bu destek  öğrencilerimizin başarısına katkıda bulunacak” ifadelerini kullandı.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar