Manisa Çukurovalılar Derneğinden EGETV’ye  ziyaret

Manisa Çukurovalılar Derneği Başkanı İrfan Doruk ve Yönetim kurulu üyeleri EGETV yönetim kurulu üyesi Adem Erdağı’yı  ziyaret etti. Ziyarette Çukurova  yöresine ait karpuz, şalgam ve Cezerye  tanıtıldı.

Manisa Çukurovalılar Derneğinden EGETV’ye  ziyaret

Manisa Çukurovalılar Derneği 19.06.2021 tarihinde  2. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda 3 başkan adayı yarıştı ve mevcut başkan İrfan Doruk tekrar  başkan seçildi.

Manisa Çukurovalılar Derneği Başkanı İrfan Doruk ve yönetim kurulu üyeleri  EGETV yönetim kurulu üyesi Adem Erdağı’yı  ziyaret etti.  Ziyarete EGETV Manisa temsilcisi Kenan Yüceel de eşlik etti.

EGETV yönetim kurulu üyesi Adem Erdağı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve EGETV’nin STK önem verdiğini her zaman yanlarında olduğu söyledi ayrıca EGETVnin çalışmaları hakkında kısaca bilgiler paylaştı.

Manisa Çukurovalılar Derneği Başkanı İrfan Doruk ise “Bu bir teşekkür ziyaretidir.  Adanada ve Manisa’da en çok takip edilen TV kanalları arasında. Bizimde derneğimizin sesi oldunuz . EGETV Manisa temsilciliğine ve siz değerli Adem Erdağı beye ve tüm çalışanlara teşekkür ederim”  ifadelerini kullandı.

Ziyarette adana yöresine ait  karpuz, şalgam ve Cezerye tanıtımı yapıldı başkan Doruk ürünler hakkında kısaca bilgiler verdi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar