Manisa Genç Fenerbahçelilerden Deprem Bölgesine Yardım

Manisa’da yeniden bir oluşum içerisine giren Genç Fenerbahçeliler, sosyal sorumluluk kapsamında İzmir’de meydana gelen depremin ardından başlattıkları kampanya kapsamında topladıkları yardımları ihtiyaç sahiplerine teslim ettiler.

Manisa Genç Fenerbahçelilerden Deprem Bölgesine Yardım

Manisa Genç Fenerbahçeliler Derneği İl Temsilcisi Şenol Ulaç, Cem Gölbaşı ve Yücel Aslan önderliğinde Genç Fenerbahçeliler olarak yardımda bulunduklarını açıkladı.

Ulaç, 200’ün üzerinde üyenin bulunduğunu söyledi. Ulaç, “Bizim oluşumumuz yeni bir oluşum. Yeni bir temsilcilik içindeyiz. Temmuz ayında aldığımız temsilciliği geliştirmek istiyoruz. 2010’lu yıllarda Manisa’da en güzel dönemlerini yaşana Genç Fenerbahçeliler’i yeniden o günlere getirmek istiyoruz. Sadece biz değil tüm genç Fenerbahçeli kardeşlerimizi aramıza bekliyoruz. Yeni bir oluşum olduğumuz için kendimizi insanlara tanıtmaya çalışıyoruz. Manisa’da güzel işler yapmak istiyoruz. Genç Fenerbahçe’yi hak ettiği yere getireceğiz” dedi.
Pandemi döneminde statlara gidemediklerini kaydeden Ulaç, “Kahvelerde, cafelerde maçlarımızı izliyoruz. Bu süreçte sadece Manisa merkez değil bütün ilçelerimizle omuz omuza mücadele ediyoruz. Sosyal faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Deprem ülkemizin ve bütün insanlığın yarayan kanasıdır. İzmir için yardım kampanyası başlattık. Yardımın azı veya çoğu yoktur ama topladığımız yardımlarımızı İzmir’deki depremzedelere götürdük. Covid-19 süreci biterse çocuklara, okullara, kırsalda eğitim gören çocuklara yardım etmek istiyoruz. Herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Sefa Reisimizin sancağını taşıyabilecek herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar