MANİSA HEMŞEHRİ KÜLTÜRLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN MAK-GÖÇ’E ZİYARET

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma derneği bünyesinde bulunan dernek başkanları Manisa Makedonya Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği (MAK-GÖÇ)  Başkanı Cevdet Cömert ve yönetim kurulu üyelerini  ziyaret etti.

MANİSA HEMŞEHRİ KÜLTÜRLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN MAK-GÖÇ’E ZİYARET

Manisa’nın en büyük sivil toplum kuruluşu  Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği üyeleri Manisa Makedonya Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği  Başkanı Cevdet Cömert ve yönetim kurulu üyelerini  ziyaret etti. Ziyarette konuşan Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı  Ragıp Güneş Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği yönetiminin değiştiğini  yeni yönetim ile yeni projeler yapacaklarını  aktardı. Başkan Güneş sözlerine şöyle devam etti;

“Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği olarak önümüzdeki günlerde birlik beraberliğin artması için çeşitli projeler üzerine çalışıyoruz. Yapacağımız etkinlik ve projelerde  pandemiyi göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği kadın kolları  çalışmalarını arttırmak istiyoruz.  Bizleri  misafir  eden Manisa Makedonya Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği  Başkanı Cevdet Cömert ve yönetim kurulu üyelerini teşekkür ederim” dedi.

Manisa Makedonya Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği  Başkanı Cevdet Cömert ise ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı  Ragıp Güneş  ve  bünyesinde bulunan dernek başkanlarına teşekkür etti. Başkan Cevdet Cömert ” Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği olarak her biri ayrı zenginlikteki gelenek  ve görenekleri yaşatmak olduğu kadar ortaya koyacağımız uzlaşı kültürüyle  oluşturulacak ortak fikirler ile sürdürülebilir  ortak kent kültürünün oluşmasına katkıda bulunacağımızı düşünüyorum. Daha güzel bir Manisa için Manisa Makedonya Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği olarak her türlü çözüm ve öneriye açık olduğumuzu ifade ederim”  dedi.

HABER:KENAN YÜCEEL

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar