MANİSA OSB TANZANYA İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Özel MOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MOSTEM) ile Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti VocationalEducationand Training Authority (VETA) arasında mesleki eğitimlere yönelik bir iş birliği protokolü imzalandı.

MANİSA OSB TANZANYA İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sait TÜREK’in ev sahipliğinde gerçekleşen imza törenine Tanzanya’nın Ankara Büyükelçisi Prof. Elizabeth Francis KiangoKiondo ve beraberinde Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti VocationalEducationand Training Authority (VETA) ve Dar Es Salaam Teknoloji Fakültesi(DIT) temsilcileri katıldı.

 

 

Çocuklarımıza Uluslararası Deneyim Kazanmalarına Fırsat Sağlayacağız

MOSTEM ile Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti VocationalEducationand Training Authority (VETA) arasında iş birliği sağlayacak olan protokol Manisa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sait TÜREK ve VETA Genel Müdürü Mr. Dr. Pancras M.S. Bujulu tarafından imzalandı.


Bu protokol ile çocuklara eşsiz deneyimler sunacaklarını ifade eden Başkan Sait TÜREK, “Eğitimlerinde çocuklarımıza uluslararası deneyim kazanmalarına fırsat sağlayacağız. Ve onların hem kültürel gelişimlerine katkı sağlayacak hem de dünya çapında bir mesleki deneyim şansı sunacağız.” dedi.

VETA Genel Müdürü Mr. Dr. Pancras M.S. Bujulu da gerçekleştirilen iş birliği ile iki ülkenin çocuklarına da fayda sağlayacak olmaktan ötürü mutlu olduklarını ifade etti.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar