Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneğinden EGETV’ye Teşekkür

Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Adnan Kaya Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneğinin tanıtılmasına ulusal  düzeyde katkı sağlayan EGETV'ye teşekkür belgesi verildi. Teşekkür belgesini Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Adnan Kaya EGETV Yönetim Kurulu Başkanı Adem Erdağı'na takdim etti.

Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneğinden EGETV’ye Teşekkür

Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Adnan Kaya yaptığı konuşmada  “EGETV yaptığı haber ve programlarla hem Manisa’mıza  hemde  Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneğimize ulusal düzeyde tanıtılmasına katkısı olmuştur. Bizlerde Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği yönetimi ve üyeleri olarak  EGETV’ye teşekkür belgesi vermeyi  uygun görüyoruz. Bizler  Manisa Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği olarak başta EGETV Yönetim Kurulu  Başkanı Adem Erdağı olmak üzere  tüm EGETV’de  çalışan muhabir ve kameraman arkadaşlarımıza  teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

EGETV Yönetim Kurulu  Başkanı Adem Erdağı ise “Yayın anlayışımız gereği devletine milletine hizmet eden özellikle  canını veda eden şehitlerimiz için bütün varlığımızı ortaya koyabiliriz . sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar