Masterchef’te Gözyaşları Sel Oldu! Yarışmaya Kim Veda Etti?

Ekranların sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta oynanan tüm oyunları kaybeden mavi takımdan 6 isim eleme potasına çıktı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı gecede favori gösterilen isimlerden birinin yarışmaya veda etmesi üzerine yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu...

Masterchef’te Gözyaşları Sel Oldu! Yarışmaya Kim Veda Etti?

Ekranların sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye‘de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta oynanan tüm oyunları kaybeden mavi takımdan 6 isim eleme potasına çıktı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı gecede favori gösterilen isimlerden birinin yarışmaya veda etmesi üzerine yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu…

Masterchef Türkiye’de Kıyasıya Mücadele

Bu hafta oynanan tüm oyunları kaybetmesi üzerine mavi takımdan eleme adayı olan 6 isim bugün market bölümünden aldıkları ürünler ile en iyi yemeği hazırlamaya çalıştı. Eleme adaylarından Uğur, Gülşah, Emir, Berk, Duygu ve Ayyüce iki aşamalı eleme gecesinde ilk olarak yaratıcılık bölümünde karşılaştı.

Sevilen Yarışmacı Berk, Masterchef Türkiye’ye Veda Eden isim Oldu

6 yarışmacıdan şeflerin en az beğendiği yemeği hazırlayan 3 yarışmacı Gülşah, Uğur ve Berk olarak belirlendi. Eleme finalinde karşılaşan bu üç yarışmacı şef Somer Sivrioğlu’nun hazırladığı perde pilavını yapmaya çalıştı. Oyun sonunda Uğur gecenin birincisi seçilerek elenmekten kurtuldu. Final bölümünde perde pilavı hazırlayan yarışmacılardan Berk İlter’in tabağı ise en az beğenilen tabak oldu ve MasterChef’e veda etti.

TANYA GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Berk’in elenmesinin ardından yarışmacılardan Tanya ve Ebru gözyaşlarına boğuldu. Gülşah ise kendisinin elenmesi için Berk’i eleme adayı yapan Eray’a tepki gösterdi. Eray ile arası iyi olan Gülşah izleyenleri şok eden bir açıklama yaptı.

“Hak etmeyen biri elendi”

Gülşah, “Eray Berk’i beni elemesi için potaya koydu. Bu kalben çok kötü davranış. Bana olan hırsı yüzünden hak etmeyen biri elendi” dedi.

Şef Somer Sivrioğlu’ndan “Çok iyi yetişmiş bir insan” paylaşımı

Şef Somer Sivrioğlu da sosyal medya hesabından Berk’le olan bir fotoğrafını paylaşarak “Çok iyi yetişmiş bir insan, bir aşçı ve ileride vazgeçmezse önemli bir şef. İyi ki varsın ve iyi seni tanıdık” notunu yazdı.

MASTERCHEF MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

Tanya
Eray
Gülşah
Berk
Esra
Ebru
Özgül
Emir

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI
 

Ayyüce
Serhat
Duygu
Uğur
Furkan
Sedat
Celal
Barbaros

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar