McGill Üniversitesi Pazarlama Fikri Yarışması

Montreal, Kanada merkezli kar amacı gütmeyen kuruluş CLEAN RECYCLING INITIATIVE™ bugün McGill Üniversitesi ile işbirliği içinde bir pazarlama fikri yarışması başlattığını ve yarışmanın kazananlarına; birinciye 2.000 USD, ikinciye 1.000 USD ve üçüncüye 500 USD ödül verileceğini duyurdu.

McGill Üniversitesi Pazarlama Fikri Yarışması

Yarışma, CLEAN RECYCLING INITIATIVE™ olarak adlandırılan küresel tekstil endüstrisindeki en sürdürülebilir teknoloji platformunu tanıtmaya yönelik taze ve yenilikçi fikirleri kolaylaştırmak içindir. McGill’in öğrencileri, aşağıdaki segmentlere ve hedef kitleye göre mesajları iletmenin etkili yollarını bulmaya zorlanacak:

  • Segment 1 : Tekstil atıklarının oluşturduğu, özellikle atıkların yerel mavi bidonlara, kurtuluş ordusuna vs. atılsa dahi nerede bittiği, geri dönüştürüldüğü/yeniden kullanıldığı varsayımı ile halkı eğitmek. Hedef kitle: Dünyadaki herkes, yani tekstil ürünleri tüketicileri ve tekstil atıkları yaratıcıları
  • Segment 2 : Tekstil fabrikalarından kaynaklanan proses atıklarının temiz bir şekilde geri dönüştürülmesi için küresel tekstil endüstrisinde CLEAN RECYCLING INITIATIVE™ teknolojilerinin teşvik edilmesi. Hedef kitle: Herhangi bir tekstil ürününün Markaları, Üreticileri, Perakendecileri, Distribütörleri ve Nakliyecileri

“Uluslararası üne sahip McGill Üniversitesi ile yarışmayı duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Çevreyle ilgilenen ve yarışmaya katılan tüm McGill öğrencileri, CLEAN RECYCLING INITIATIVE™ tarafından sağlanan eğitim içerikleri aracılığıyla tekstil atıklarından kaynaklanan önemli sorunları ve zorlukları öğrenecekler. CLEAN RECYCLING INITIATIVE CEO’su Sae Chang, “Öğrencilerin, onlara sunacağımız bilgilerden çevremiz hakkında bazı yeni bakış açıları kazanacaklarını ve yaymayı düşündüğümüz mesajları tanıtmak için harika fikirler bulabileceklerini söyleyebilirim” dedi. ™ .

Sae sözlerine şöyle devam etti: “Sosyal medya takipçilerimizin kazananlara oy vermesine izin vererek bu etkinliği halkın katılımıyla gerçekleştirmeye çalışıyoruz! Değerli çevremizi kurtarmakla ilgilenen küresel izleyiciler için eğlenceli ve eğitici bir etkinlik olacak!”.

Yarışmanın kazananlarına birinciye 2.000 USD, ikinciye 1.000 USD ve üçüncüye 500 USD ödül verilecektir. Yarışma hakkında daha fazla ayrıntı CLEAN RECYCLING INITIATIVE™ web sitesinde mevcuttur. https://cleanrecyclinginitiative.com/competition/

İletişim bilgileri: info@cleanrecyclinginitiative.com , +1 514 604 1093

TEMİZ GERİ DÖNÜŞÜM GİRİŞİMİ™ hakkında

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan CLEAN RECYCLING INITIATIVE™, aynı adı taşıyan teknoloji platformunun, yani CLEAN RECYCLING INITIATIVE™’ın, ısı yalıtımı konusunda uzmanlaşmış, Montreal, Kanada merkezli bir şirket olan HEAT-MX™’in bağışlarıyla kurulmuştur. işletme. Kuruluş, tekstil atıklarının kimyasal veya çevreye zararlı herhangi bir işlem kullanmadan geri dönüştürülmesi için çözümler üretmeyi taahhüt eder. Çözümler, üretim, nakliye, dağıtım, perakende, toptan satış vb. dahil olmak üzere geniş bir operasyonel kategoride küresel tekstil endüstrilerindeki kuruluşların yanı sıra genel halktan gelen tekstil atıklarının toplanması ve işlenmesi için tasarlanmıştır. Teknoloji platformu üç farklı bölümden oluşmaktadır. Tekstil atıklarının kaynaklarına ve bunların nasıl toplanıp işleneceğine dayalı olarak tanımlanan seviyeler. SEVİYE 1, genel halk tarafından yerine getirilen etiketleme gerekliliklerine sahip evsel atıklar içindir. SEVİYE 2, tekstil fabrikalarından kaynaklanan üretim atıkları içindir ve SEVİYE 3, belirli ara hammadde üretimi türleri içindir. Teknolojiler, her SEVİYE’deki malzemelerin nasıl işlendiğine dayalı olarak geliştirilmiş olsa da, bunun önemli bir yönü, özellikle SEVİYE 1’deki toplamalarla, yani evsel atıklarla ilgilidir. Bu nedenle kuruluş, teknoloji platformunun uygulanmasına yardımcı olmak için dünya çapında federal hükümetler, belediyeler, kanun yapıcılar vb. ile birlikte çalışacaktır.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar