Menderes Belediye Başkanı Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, dün akşam saatlerinde sahil bölgesine kazandırdığı yeni sosyal yaşam alanlarında keyifli vakit geçiren Menderes'lilerle bir araya geldi. İşte detaylar...

Menderes Belediye Başkanı Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, dün akşam saatlerinde sahil bölgesine kazandırdığı yeni sosyal yaşam alanlarında keyifli vakit geçiren Menderes’lilerle bir araya geldi.

Başkan Kayalar, geçtiğimiz günlerde ilçe genelinde mahalle ziyaretleri gerçekleştirme başlamıştı. Gerçekleşen mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşların memnuniyet ve önerilerini dinleyen Başkan Kayalar, bu sefer de gece saatlerinde Menderes sahilindeki sosyal yaşam alanlarında ki tesislerde vatandaşlarla buluştu.

Menderes ilçesinin herkesin gözdesi olması hayali ile

Gece gündüz demeden çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Başkan Mustafa Kayalar, “Güzel ilçemizin her bir noktasına hizmet götürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Eşit hizmet anlayışımızla sürdürdüğümüz çalışmalarımızda vatandaşlarımızın sesi oluyoruz. Mahalle ziyaretlerimizin yanı sıra gece mesaisinde de yine hemşehrilerimizle buluşmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda sahil bölgemizin turizmde parlayan bir yıldız olması adına ilçemize kazandırdığımız yeni sosyal yaşam alanlarındaki dört tesisimizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Hemşehrilemizin yeni tesislerimize ilgisi bizleri de sevindirdi. Herkesin beğenisini toplayan projelere imza atmak bizler için mutluluk verici. Tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Sosyal alanlarıyla herkesin gözdesi olan bir Menderes hayaliyle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

7’den 70’e herkese hitap ediyorlar

İzmir‘in Menderes ilçesindeki yeni tesislerde kaliteli hizmeti uygun şekilde vatandaşlara sunduklarını da kaydeden Başkan Kayalar, “Sosyal yaşam alanlarımız 7’den 70’e herkesin keyifle vakit geçirebileceği şekilde hazırlandı. Doğasıyla eşsiz bir güzellik sergileyen sahillerimizdeki tesislerimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” diye konuştu.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar