Merkezefendi Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan hediyesi

Merkezefendi Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel etkinlik düzenliyor. 23 Nisan kapsamında Merkezefendi’de ikamet eden 5 ile 10 yaş arasındaki çocuklara ahşap kütük boyama seti hediye edileceği duyuruldu.

Merkezefendi Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan hediyesi

Yapılan açıklamada Merkezefendi Belediyesi’nin hediyeleri başvuru yapan tüm çocuklara vereceği belirtildi. Başvurular 5 Nisan Pazartesi gününe kadar devam edecek. Başvurular https://merkezefendi.bel.tr/23-nisan-boyama-seti adresi üzerinden yapılacak. Ahşap kütük boyama setlerinin dağıtımı tamamlandıktan sonra ‘Zoom’ uygulaması üzerinden yapılacak boyama etkinliği için tarih ve saat bilgisi, katılımcılara SMS yoluyla iletilecek.

BAŞVURAN TÜM ÇOCUKLARIMIZA HEDİYE EDECEĞİZ

Çocukların geleceğin teminatı olduğunu ve onlara güvendiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk çocuklara, ‘Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz’ derken, çocuklara olan güveninin ne kadar büyük olduğunu görebiliyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak biz de geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza güveniyor, onlar için çalışıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bir boyama etkinliği düzenliyoruz. Başvuru yapan tüm Merkezefendili çocuklarımıza ahşap kütük boyama seti hediye edeceğiz” ifade etti.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar