Merkezefendi’de Şimdi de Konserler Evlere Taşınıyor!

Salgın dönemi ile birlikte neredeyse hayatımız ‘online’ haline büründü. Eğitim, kamu hizmetleri hatta iş yaşamı derken bir ‘online’ da Merkezefendi Belediyesi’nden geldi. Merkezefendi Belediye Orkestrası ‘online’ konser vererek vatandaşlarla buluşmaya hazırlanıyor.

Merkezefendi’de Şimdi de Konserler Evlere Taşınıyor!

Pandemi döneminde vatandaşın ihtiyaçları ile yakından ilgilenen Merkezefendi Belediyesi; bu süreçte pek çok yeni projeyi hayata geçirdi… Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet veren Şeniz Doğan başkanlığındaki Merkezefendi Belediyesi online konser vererek, pandemiden dolayı hafta sonu evde kalan vatandaşlara keyifli bir akşam yaşatmayı planlıyor.

Cumartesi Akşam Saat 20.30’da

Online konserin düzenleneceği tarih de belli oldu.  16 Ocak Cumartesi günü saat 20.30’da gerçekleşecek konserde Merkezefendi Belediye Orkestrası sahne alacak. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘Türk Halk Müziği’ online konserinde Merkezefendi Belediye Orkestrası’nın solisti Tayfun Tunç ve konuk sanatçı Tanju Güneş birbirinden güzel şarkı ve türküleri söyleyecekler. Seyircisiz konser, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın ve Merkezefendi Belediyesi sosyal medya hesapları ile yerel TV ekranlarından canlı olarak yayınlanarak izlenebilecek.

Başkan Doğan’dan Konsere Davet

Merkezefendi Belediyesi online konser ile evleri şenlendirmeye hazırlanıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, salgın döneminde sosyal etkinliklerin kısıtlanması noktasında vatandaşların evlerinde keyifli vakit geçirmeleri amacıyla online konserlere devam ettiklerini söyledi. Başkan Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak salgın döneminin başından bu yana birçok çalışma gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Daha önce de yaptığımız gibi yine Merkezefendi Belediye Orkestramız seyircisiz, online konser verecek. Tüm hemşehrilerimizin konserimizi online izlemeye davet ediyorum” diye konuştu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar