MHP’li Yılmaz: Kurultay’da tek adayımız Devlet Bahçeli’dir

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Büyük Kurultayı kapsamında önemli açıklamalarda bulundu.

MHP’li Yılmaz: Kurultay’da tek adayımız Devlet Bahçeli’dir

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Büyük Kurultayı kapsamında önemli değerlendirmelerin bulunduğu bir yazı paylaştı. Yılmaz yaptığı açıklamada; “13.Olağan Büyük Kurultayımızda, tek adayımız sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyefendidir ve biz her daim liderimize sadakatle bağlı olmayı şeref olarak görmekteyiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz’ın yayımladığı metnin tamamında şu ifadelere yer verildi:

“Bugüne kadar gerçekleştirilen il ve ilçe başkanlığı kongrelerimizde sayın genel başkanımızın mesajı açık ve nettir: Milliyetçi Hareket Partisi zalime, haine, teröriste, FETÖ’cüsünden PKK’lısına kadar Türk’e kefen biçen alçaklarla sonuna kadar mücadeleden yanadır. Yılmayacağız, yıkılmayacağız, teslim olmayacağız. Nihayetinde başaracağız. Türkiye’nin kuyusunu kazanları mağlup eğer yüzleri varsa mahcup edeceğiz. Cumhur ittifakıyla Türk milletinin hayal ve hedeflerini gerçekleştireceğiz. Tehdit ne kadar fazla olursa olsun dayanacağız, sabredeceğiz. Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyerek istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkacağız. Bunun için de fitne çıkanları ayıklayacağız. Bozgunculuk yapanları ayıracağız. Algı oyunlarına, sinsi hesaplara, demokrasi ve özgürlük boyası sürünmüş soytarılara bu ülkeyi kurban vermeyeceğiz.

52.yılında asra damgasını vuran partimiz, siyasal hareketimizin ilkeli ve kararlı duruşu, memleketimizin her bir köşesinde vicdanlarda yeralmakta, büyük ve güçlü Türkiye idealine her zaman hizmet etmeye devam edecektir. Varolsun Türkmen Beyimiz, Varolsun Ülkücü ve Milliyetçi Hareket!”

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar