MHP’Lİ YILMAZ’DAN, TERÖRE LANET VURGUSU!

MHP’Lİ YILMAZ’DAN, TERÖRE LANET VURGUSU!

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, şehit öğretmen Aybüke Yalçın’ın vefat yıldönümü sebebi ile yazılı bir anma mesajı yayımladı. Yılmaz, teröre ve teröriste karşı lanet okuyarak, sert tepkisini ifade etti.

Başkan Yılmaz mesajında; “Öncelikle, Şahadetinin 3.yılında Şehit Öğretmen #AybükeYalçın’ı rahmet ve dualarla anıyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Terör odakları her zaman olduğu gibi barışa gölge düşürmek, kardeşliğimizi zedelemek, geleceğimizi karartmak peşindedir. Hain emelleri doğrultusunda kurulan tezgahlar güvenlik güçlerimizin kararlı mücadelesi ile birlikte bir bir yok edilmektedir. Biz ülkücü ve milliyetçi hareket olarak her daim gayri milli tüm unsurların karşısında dimdik durduk ve de durmaya devam edeceğiz.

Türkiye’nin geçmişi destanlarla, gururla dolu; geleceği ise parlak hedeflere koşmaktadır. Bölgesinde lider, dünyada söz sahibi olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Devletimizin bekasının temini için her ne vazife üzerime yüklenirse bunu yerine getirmekten dün olduğu gibi bugün de gövdemizi taşın altına koymaktan çekinmediğimizi, çekinmeyeceğimizi ifade etmek istiyorum.

İllegal her türlü unsur, terör yapılanması ve küresel egemen güçlerin hain plan ve projeleri karşısında asil milletimiz canıyla, kanıyla mücadelesini ortaya koymuş ve çok şükür her seferinde galip gelmiştir.

Ülkücü ve milliyetçi hareket devletimizin bekasına her zaman teminat olmuş, bölücü unsurlara karşı kalkan vazifesi görmüştür. Vatan için, istiklal ve beka adına gözünü kırpmadan şahadete yürüyen tüm kahraman yürekleri minnetle anıyorum. Al bayrağımıza selam olsun, canımız bu aziz vatana feda olsun!” ifadelerine yer verdi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar