Milletvekili Şahin Tin’den Sağlık Çalışanlarına Ziyaret

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 14 Mart Tıp Bayramı’nı unutmadı. Tıp Bayramı kapsamında Denizli Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Şahin Tin, sağlık çalışanları ve Denizli İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Berna Öztürk ile bir araya gelerek Tıp Bayramı’nı kutladı. Sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyen Milletvekili Tin, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Milletvekili Şahin Tin’den Sağlık Çalışanlarına Ziyaret

14 Mart Tıp Bayramı kapsamında AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Şahin Tin, sağlık çalışanları ve Denizli İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Berna Öztürk ile bir araya geldi. Milletvekili Tin, koronavirüsle mücadele eden sağlık çalışanlarını görevi başında ziyaret etti. Laboratuvarda incelemelerde bulunan Tin, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyen Şahin Tin, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, ziyareti kapsamında Denizli İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Berna Öztürk ve Denizli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Mehmet Erkaleli ile de görüştü. Milletvekili Tin, özellikle pandemi sürecinde gecesini gündüzüne katan, büyük bir fedakarlıkla görev yapan sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

” SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Sağlık çalışanlarının pandemi döneminde takdire değer bir mücadele ortaya koyduğunu vurgulayan Milletvekili Şahin Tin, “Öncelikle tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Sağlık çalışanlarımız, insanlık adına önemli bir görevi ifa ediyorlar. Özellikle pandemi döneminde canlarını ortaya koyarak fedakârca bir mücadele sergilediler. Halen de bu takdire şayan mücadeleleri devam ediyor. Biz de gururla ve hayranlıkla yakından takip ediyoruz. Verdikleri savaşta bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarındayız ” dedi.

“SAĞLIK SİSTEMİMİZ KALİTESİNİ KANITLADI”

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de kovid-19 salgını sürecinde zorlu bir mücadele verdiğini ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Bu dönemde bizzat yaşayarak gördük ki; sağlık sistemimiz, hem yetişmiş sağlık personeli, hem tıbbi ve teknolojik imkânlar, hem de organizasyon anlamında kalitesini ispat etmiştir. Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Türk sağlık sistemi pandemi sürecinde başarılı bir sınav vermiştir ve aynı başarıyla süreci yönetmektedir. Bunun dışında sırf muhalefet olsun diye dillendirilen her şey en basit ifadeyle fedakâr sağlık camiamıza haksızlıktır, emeklerine saygısızlıktır, kadir kıymet bilmemezliktir” diye konuştu.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ

Siyaset kurumu olarak sağlık çalışanlarının mücadelesine ellerinden gelen katkıyı sağlamaya gayret ettiklerini ifade eden Milletvekilli Şahin Tin, “Dünya daha önce benzeri görülmemiş bir hastalıkla savaş veriyor. Biz de sağlıkçılarımızın dünyaya örnek olan bu mücadelesinde her zaman yanlarındayız. İşlerini kolaylaştırmak, önlerini açmak, çalışma koşullarını bir nebze de olsa iyileştirmek için, bu savaşta yanlarındayız. Sağlık Müdürümüz Berna Hanım başta olmak üzere sağlık sektörünün yöneticileriyle sürekli koordinasyon ve işbirliği halindeyiz. Bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“DESTEĞİNİZİ HİÇ ESİRGEMEDİNİZ”

İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Berna Öztürk, nazik ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Şahin Tin’e teşekkür etti. Sağlık çalışanlarının bu ziyaretten çok mutlu olduklarını söyleyen Uzman. Dr. Öztürk; “Bizleri pandemi sürecinde de yalnız bırakmadınız. Desteklerinizi esirgemediniz” diyerek Milletvekili Tin’e teşekkür etti.

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar