MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’NA DENİZLİ’DEN DESTEK YAĞDI!

MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’NA DENİZLİ’DEN DESTEK YAĞDI!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart Pazartesi günü ulusa seslenmiş ve 7 maaşını bağışlayarak ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla ‘Milli Dayanışma Kampanyası’ başlatmıştı. Kampanyaya Denizli’den destek yağdı.

Korona virüs ile mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün akşam  ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla başlatılan ‘Milli Dayanışma Kampanyası’ kısa süre içinde büyüdü. Denizli’den kampanyaya adeta destek yağdı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan eşi Berrin Zolan ile birlikte 6’şar maaşlarını bağışlayarak kampanyaya öncülük etti.

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı kampanyaya 100 bin Lira’lık bağış ile katıldı.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ise kampanyaya 6 aylık maaşını bağışlayarak katıldı.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’da kampanyaya destek verdi. Rektör Bağ, Milli Dayanışma Kampanyasıyla 1 maaşını bağışladı.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural da 1 maaş bağış ile kampanyaya destek verdi.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Milli Dayanışma Kampanyası’na 3’er maaşlarını bağışlayarak destek verdi.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ise Milli Dayanışma Kampanyası’na aile şirketlerinden yaptığı 100 bin Lira’lık bağış ile katıldı.

Milli Dayanışma Kampanyası’na Denizlispor’dan da destek geldi. Kulüp Başkanı Ali Çetin kampanyaya 50 bin Lira’lık bağış ile katıldı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar