Müge Anlı’da aranan kız bulundu

20 yaşındaki yüzde 67 engelli Aleyna Şeker'in babası, kayıp kızının bulunması için Müge Anlı ve Tatlı Sert programına başvurmuştu. Kaçırıldığı öne sürülen Aleyna'nın sosyal medyada tanıştığı gençle Aksaray'a gittiği ortaya çıktı.

Müge Anlı’da aranan kız bulundu

20 yaşındaki yüzde 67 engelli Aleyna Şeker’in babası Müge Anlı ve Tatlı Sert programına başvurmuştu. Kaçırıldığı öne sürülen Aleyna’nın sosyal medyada tanıştığı gençle Aksaray’a gittiği ortaya çıktı. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Şeker, gazetecilere, ”İshak ile Ankara’da buluşup, kendi rızamla Aksaray’a geldim” diye konuştu.

Ankara’dan 4 gün önce kaçırıldığı, bedensel ve zihinsel engelliği olduğu iddia edilen Aleyna Şeker’in Aksaray’da olduğu ortaya çıktı. Televizyon programında kendisi hakkındaki haberleri izledikten sonra sosyal medyadan tanışıp, birlikte Aksaray’a geldiği öne sürülen 26 yaşındaki İshak K. ile emniyete başvuran Şeker, ”İshak ile Ankara’da buluşup, kendi rızamla Aksaray’a geldim” dedi.

KENDİ RIZASIYLA GİTMİŞ

Ankara’da yaşayan Mustafa Şeker, bedensel ve zihinsel engelli olduğunu belirttiği kızı Aleyna’nın 4 gün önce kaçırıldığını öne sürerek, televizyon programına katıldı. Bunun üzerine polis ekipleri, Aleyna Şeker’in bulunması için çalışma başlattı. Arama çalışmaları sürdürülürken, Aleyna Şeker, yanındaki İshak K. ile bugün Aksaray Emniyet Müdürlüğü’ne başvurdu. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Şeker, gazetecilere, ”İshak ile Ankara’da buluşup, kendi rızamla Aksaray’a geldim” dedi.

Sosyal medyadan tanıştıkları öne sürülen Aleyna Şeker ve İshak K.’nin emniyetteki işlemlerinin ise sürdüğü öğrenildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar