Müge Anlı’nın programından ayrılan isimden önemli açıklama

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ani şekilde ayrılan Dr. Arif Verimli, hakkında çıkan “Show TV’ye geçti” ve “Programda tartışma yaşadı” iddialarına sosyal medya hesabından cevap verdi.

Müge Anlı’nın programından ayrılan isimden önemli açıklama

Uzun yıllardır ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında danışman olarak ekranlara gelen Dr. Arif Verimli, geçtiğimiz günlerde kısa bir açıklama yaparak programdan ayrıldığını duyurmuştu. Yaşanan ayrılık sonrası kısa sürede gündem olan ünlü doktor, sosyal medyada hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

PRENSİPLERİM VAR, DİNLENİYORUM”

Dr. Verimli’nin programdan ayrılması ile birlikte sosyal medyada ortaya bomba gibi bir iddia atıldı. İddialara göre Arif Verimli, Müge Anlı’nın rakibi olan ve Show TV’de program yapan Didem Arslan Yılmaz’ın ekibine katıldı. Sosyal medya üzerinden bir takipçisi Verimli’ye; “Didem Arslan Yılmaz’ın Vazgeçme programıyla anlaşma yaptığınız söyleniyor, doğruysa size yakışmaz söylemleriniz farklıydı çünkü” yorumunda bulundu. Verimli ise bu iddialara; “Benim muayenehane saatim zaten 14:00-20:00 arasında. Ben asla öğleden sonra kuşağında bulunmam. Ki benim prensiplerim var, dinleniyorum ben” diye cevap verdi.

Müge Anlı’nın programından neden ayrıldı?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan açıklama yapan Arif Verimli, fenomen programdan ayrıldığını şu sözlerle açıklamıştı:

“Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan’a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım’a çok teşekkür ederim. Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum… Saygılarımla…” ifadelerine yer verdi. Öte yandan kısa bir videoyla ayrılma sebebini açıkça ifade etti. Konuşmasında, ”Son zamanlarda benim kırgınlığım oldu. Bu kırgınlığımın da ismini söylemek istemiyorum. Bu kırgınlık benim mutsuzluğum ile beraber sağlığıma yansıyacaktı. Sağlığımı korumak amacıyla programdan kendi isteğim ile ayrıldım.”

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar