MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı: İşletmeler Haziran’a kadar kapanabilir

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmelerin 2 Mart Salı günü itibariyle kontrollü şekilde açılmasının ardından Menteşe'de denetimler artırıldı. Denetimler kapsamında konuşan MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan; “İşletme sahipleri açılmanın değerini bilmeli” diye konuştu.

MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı: İşletmeler Haziran’a kadar kapanabilir

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmelerin 2 Mart Salı günü itibariyle kontrollü şekilde açılmasının ardından Menteşe’de denetimler artırıldı. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan denetimlerde yaptığı açıklamada, işletme sahiplerinin, müdürlerin ve çalışanların açılmanın değerini bilmeleri gerektiğini söyledi.

“VAKA SAYILARI ARTARSA İŞLETMELER HAZİRAN’A KADAR KAPANABİLİR”

Başkan Ercan, “Artan vaka sayılarıyla tekrar kapanma yaşanırsa geçtiğimiz yıl gibi Haziran ayına kadar işletmeler kapalı kalabilir. Bu süreci hiç bir işletme ve işletmedeki çalışan kaldıramaz” dedi. Mustafa Ercan, işletmelerin saygı ve sevgi çerçevesinde müşterilerine kurallara uymaya davet etmelerini, müşterilerinin de işletmecilere yardımcı olmaları gerektiğini ifade etti.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar