Netflix Atiye Dizisinin 2. Sezon Fragmanını Yayınladı!

Netflix bünyesinde yayınlanan ve Başrolünü Beren Saat'in oynadığı Atiye dizisinin ikinci sezon fragmanı yayınlandı. İkinci sezon hangi tarihte yayınlanacak? İzleyenleri neler bekliyor? İşte detaylar...

Netflix Atiye Dizisinin 2. Sezon Fragmanını Yayınladı!

Netflix bünyesinde yayınlanan ve Başrolünü Beren Saat’in oynadığı Atiye dizisinin ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

NETFLIX ATİYE’NİN İKİNCİ SEZONUNU 10 EYLÜL’DE YAYINLAYACAK

Netflix, Türkiye yapımı dizisi Atiye’nin 2. sezonundan ilk fragmanı yayınladı. Atiye 2. sezon, 10 Eylül’de izleyiciler ile buluşacak.

“Tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye”

Beren Saat geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı. Yaptığı paylaşım üzerinden Covid-19 tedbirleri kapsamında dizinin üçüncü ve son sezonu için çekimlere başladıklarını duyurmuştu. Beren Saat açıklamasında şu ifadelere yer vermişti: “Yeni Ay’da başladık çekimlere, Atiye’nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye’nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun.”

İKİNCİ SEZONDA BİZİ NELER BEKLİYOR?

İlk sezonun son bölümlerinde, alternatif bir zaman dilimine ya da bir başka deyişle paralel evrene geçiş yapan Atiye, kendisini tanımayan ve farklı bir kimliğe sahip kardeşi ile karşılaşmıştı. Göbeklitepe’nin aslında hiç var olmadığı, bilinmediği bu alternatif gerçeklikte, Atiye tıpkı ilk sezonda olduğu gibi her şeyi düzeltmeye çalışacak. Ancak bu kez karşılaşacağı şeylerin bir kısmından haberdar olacak.

Atiye’nin Konusu Nedir?

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar