Ödemiş Belediyesi’nden 100. yıl şiir ve resim yarışması

Ödemiş Belediyesi’nden 100. yıl şiir ve resim yarışması

Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yıl etkinlikleri kapsamında Ödemiş Belediyesi’nin yarının büyükleri için düzenlediği “Şiir ve Resim Yarışması” devam ediyor.

Ödemiş Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Açılışının 100. yılında şiir ve resim yarışması düzenledi. İlkokul ve ortaokul kategorisinde dereceye girenlere sürpriz ödüllerin verileceği yarışma için son başvuru tarihi 21 Nisan 2020 olarak belirlendi. İlk Meclisin açılmasının öneminin vurgulanması ve ulusal değerlere sahip çıkılması konulu şiir ve resim yarışmasına Ödemiş’teki ilkokul ve ortaokulların öğrencileri katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler eserlerini, 21 Nisan 2020 tarihi mesai bitimine kadar Ödemiş Belediyesi yarisma@odemis.bel.tr e-posta adresine teslim edecekler. 22 Nisan 2020 tarihinde eserler değerlendirilerek sonuçlar açıklanacak. 23 Nisan 2020 tarihinde her iki kategoride (İlkokul-Ortaokul) ilk üç dereceye hak kazanan yarışmacılara sürpriz ödüller ve katılım belgesi verilecek.

Paylaş:

4 thoughts on “Ödemiş Belediyesi’nden 100. yıl şiir ve resim yarışması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar