Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz Arasında Yaşanan Gerginlikte Şok Gelişme

Oyuncu Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz arasında yaşanan tartışma sevenlerinin ve sosyal medya kullanıcılarının gündeminde yer almıştı. Tartışmaya yönelik açılan soruşturmada yeni gelişme yaşandı. Savcılık, Bulutsuz'un Güven'i basit şekilde yaraladığı gerekçesiyle 1 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanması istedi! İşte detaylar...

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz Arasında Yaşanan Gerginlikte Şok Gelişme

Oyuncu Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz arasında yaşanan tartışma sevenlerinin ve sosyal medya kullanıcılarının gündeminde yer almıştı. Tartışmaya yönelik açılan soruşturmada yeni gelişme yaşandı. Savcılık, Bulutsuz’un Güven’i basit şekilde yaraladığı gerekçesiyle 1 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanması istedi!

Habertürk’ün haberine göre, Güven’in şikayeti ile ilgili olarak yürütülen soruşturmada taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame yeniden düzenlendi.

DAVA AÇILDI

Hazırlanan iddianamede, Deniz Bulutsuz’un, Ozan Güven’in yüzünü ve kolunu yaraladığı iddia edildi. Hazırlanan iddianamenin, Bulutsuz’un şikayeti üzerine Ozan Güven hakkında açılan dava ile birleştirilmesi istendi. İddianame kabul edilirse Deniz Bulutsuz, önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.

Ne Olmuştu?

Deniz Bulutsuz’un şikayeti üzerine Güven hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca, “Hakaret”, “Cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” ve “Kasten yaralama” suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Ozan Güven Kimdir?

Ozan Güven, 19 Mayıs 1975 tarihinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezundur. İzmir Belediye Konservatuar’ında oyunculuk dersleri alan Ozan Güven, Şahika Tekand Tiyatrosu’nda çalıştı.

Bugüne kadar Çiçeği Büyütmek, İkinci Bahar, Dünya Varmış, Bana Abi De, Havada Bulut, Aslı ile Kerem, Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Canım Ailem, Muhteşem Yüzyıl, Koyu Kırmızı, GORA, AROG, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif V 216 ve Fi gibi yapımlarda rol almıştır.

2005 yılında, İkinci Bahar dizisi sırasında tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlendi, 2010 yılında ise boşandılar. Güven’in bu evlilikten Ali Ateş isminde oğlu bulunmaktadır.

Güven şimdilerde, yapımcı, senarist ve oyuncu ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler adlı sinema filminde Mülakatçi karakterine hayat vermektedir. Ozan Güven, 1.75 metre boyunda, 67 kilo ve Boğa burcudur.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar