Saadet Partisi Genişletilmiş Manisa İl Divan toplantısı gerçekleşti

Saadet Partisi Genişletilmiş Manisa İl Divan toplantısı Manisa Ögretmen evinde Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı-Tanıtma ve Medya Başkanı Yusuf Sunar,  Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Zekayi Yılmaz, Saadet Partisi ilçe başkanları  ve çok sayıda partilinin   katılımı ile gerçekleşti.

Saadet Partisi Genişletilmiş Manisa İl Divan toplantısı gerçekleşti

Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Zekayi Yılmaz divan toplantısı öncesi  yaptığı konuşmada eğitim sistemine değindi. Eğitim sisteminin sürekli değiştiğini ve öğretmenlerin sorunları olduğunu aktaran  Başkan Yılmaz “biz kararlıyız  eğitim siteminde yaşanan problemleri çözeceğiz .

Eğitim sistemi rayına oturacak öğretmenlerimiz hak ettikleri hayat standartına kavuşmaları için her türlü adımı kararlılıkla atacağız. Öğrencilerimiz gençlerimiz  sürekli değişen sistem ile gelecekten umudunu kaybetmektedir” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı-Tanıtma ve Medya Başkanı Yusuf Sunar ise üzüm fiyatlarının düşük olduğunu üreticilerin zor günler geçirdiğini  üretici  alacağını alamadığı söyledi.  Sunar  sözlerine şöyle devam etti;

“İnsanlar ürettiklerinin karşılığını alamıyor. Türkiye umduklarının karşılığını alamayan bir ülke haline geldi. Ülkemiz neler hayal etmişti geldiğimiz nokta ortada. Eğitim meselesinin hali ortada. Sanayicimizin durumu ortada. Çiftçimizin sorunu ortada. Dış politikanın durumu” dedi.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar