Salgına İnat  Mücadeleye Devam Ediyor

Manisa'nın Şehzadeler ilçesi Yeniköy  Mahallesi'nde  aile  çay bahçesi işleten 47 yaşındaki İsmail Eroğlu  salgın nedeniyle çay bahçesine ara  verilmesinden dolayı  hediyelik eşya satmaya başladı. İstanbul-İzmir   arası seyahat eden vatandaş uğrak yeri oldu.

Salgına İnat  Mücadeleye Devam Ediyor

Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Yeniköy  Mahallesi’nde  aile  çay bahçesi işleten 47 yaşındaki İsmail Eroğlu Dünyayı etkisi altına alan COVİD-19  salgını nedeniyle işletmiş olduğu aile çay bahçesine salgın tedbirleri kapsamında  hizmete ara verilmesi sonucu S.S Manisa Merkez Tarımsal Kalkınma Kooperatifin üretmiş olduğu hediyelik eşyaları satarak  salgın döneminde ekmek parası  kazanmaya başladı.

 

 

MÜŞTERİLERİM İSTANBUL’DAN İZMİR’E SEYAHAT EDEN YOLCULAR

 

Şehzadeler ilçesi Yeniköy  Mahallesi Muhtarlık binası yanında Eroğlu Gardenpark isimli iş yerine  S.S Manisa Merkez Tarımsal Kalkınma Kooperatifin üretmiş olduğu hediyelik eşyaların yanı sıra çiçek satışı, tost ve çiğ köfte  satışı yapan İsmail Eroğlu “Pandemiden  sektörümüz çok etkilendi. Bizde hediyelik eşya satarak Pandemi döneminde ekmek parası kazanıyoruz. İstanbul’dan İzmir’e seyahat edenler ve Manisa ve İzmir’e  giden vatandaşlar bizim işletmemize gelerek alışveriş yapıyor. Hediyelik eşya ve çiçeklerimize müşterilerimiz yoğun ilgi gösteriyor ” şeklinde konuştu.

ESNAF OLARAK PANDEMİYE   DESTEK VERİYORUZ

Eroğlu Gardenpark işletmecisi İsmail Eroğlu esnaf olarak Pandemi kurallarına uyduklarını ve desteklediklerini  belirterek ” aile  çay bahçesi yerine hediyelik eşya satışı yaparak bu dönemi atlatmak istiyoruz. Müşterilerimize çok teşekkür ediyorum.  Bizlere destek verdiler” ifadelerini kullandı.

İstanbul’dan İzmir’e yolculuk yapan Aydın Yılmaz ise hediyelik eşyaları çok beğendiklerini ifade etti ve İzmir’de bulunan iş arkadaşlarına küçük hediyeler aldığını aktardı.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar