Salihli Belediyesi’nden vatandaşa gıda paketi

Salihli’de bulunan Hasalan, Kapancı, Sart ve Çaltılı mahallelerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara, Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın katılımıyla gıda paketi dağıtıldı.

Salihli Belediyesi’nden vatandaşa gıda paketi

Salihli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlar iş birliğinde, ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla gıda paketi dağıtımları devam ediyor. Son olarak Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın da katılımıyla; Hasalan, Kapancı, Sart ve Çaltılı mahallelerinde gıda paketi dağıtıldı.

Başkan Kayda, ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere gıda paketlerini Hasalan Mahalle Muhtarı Ercan Ayyürü, Kapancı Mahalle Muhtarı Ali Ortayol, Sart Mahalle Muhtarı Metin Karaslan ve Çaltılı Mahalle Muhtarı Niyazi Zeybek’e teslim etti. Belediye Başkan Kayda yaptığı açıklamada, belediye ekiplerinin her mahalleyi gezerek gıda paketlerini vatandaşların evlerine ulaştırdığını söyledi.

“İHTİYAÇLARI TESPİT EDİYORUZ”

Başkan Kayda, Salihli Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını vurgulayarak; “Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile sohbet ederek ihtiyaçları yerinde tespit ediyoruz. Bu hafta sonu mesaimizde Hasalan, Kapancı, Sart ve Çaltılı mahallelerimizde muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile buluştuk. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlarımız iş birliğinde zor şartlarda geçim mücadelesi veren ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda paketlerini ulaştırdık” dedi.

Gıda paketi dağıtımına Başkan Kayda’nın yanı sıra ayrıca; Başkan Yardımcısı Metin Durmaz, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüsamettin Çelik, Fen İşleri Müdürü Serkan Sözer, Temizlik İşleri Müdürü Rasim Paşa ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Taylan da katıldı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar