Şampiyonlar Yeni Kupa Peşinde!

Türkiye Ferdi Büyükler ve Gençler Kick Boks Şampiyonası 1-7 Temmuz tarihleri arasında Şırnak’ta bin 500 sporcunun katılımıyla düzenleniyor. Şampiyonaya Gümüşhane Kelkit ilçesini temsilen Kelkit Osmanlı Gençlik ve Spor Kulübü Kulüp Başkanı Osman Nas, Klüp Antrenörü İbrahim Çiçek ve Kulüp Sporcusu Türkiye ve Avrupa şampiyonu Feyzanur Azizoğlu katıldı.

Şampiyonlar Yeni Kupa Peşinde!

Türkiye Ferdi Büyükler ve Gençler Kick Boks Şampiyonası 1-7 Temmuz tarihleri arasında Şırnak’ta gerçekleştiriliyor. Şampiyonaya 60 ilden bin 500 sporcu katıldı.

Şampiyonaya Gümüşhane Kelkit ilçesini temsilen Kelkit Osmanlı Gençlik ve Spor Kulübü Kulüp Başkanı Osman Nas, Klüp Antrenörü İbrahim Çiçek ve Kulüp Sporcusu Türkiye ve Avrupa şampiyonu Feyzanur Azizoğlu da katılım sağladı.

“HEDEFİMİZİ KUPAYI KAZANMAK”

Kulüp Başkanı Osman Nas şampiyonaya dair şunları aktardı: “Bizlere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Aziz Nas Bey’e, Kaymakamımız Aziz Onur Aydın Bey’e, Spor İl Müdürümüz Sayın Mücahit Atalay Bey’e ve tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. Hedefimiz kupayı kazanarak milli takıma ilçemizi temsil eden bir sporcu kazandırmak. Başarı hepimizin başarısı olacak. Dualarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.”

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar