Şampiyonları Yetiştiren Şampiyon Öğretmenler Ödüllendirildi

Manisa Yunusemre ilçesinde LGS şampiyonu çıkaran Cemal Ergün Ortaokulu öğretmenleri Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay tarafından “ Başarı Belgesi “ ile taltif edildi.

Şampiyonları Yetiştiren Şampiyon Öğretmenler Ödüllendirildi

Yunusemre ilçesinde Liselere Giriş Sınavı’nda 500 tam puan alan Cemal Ergün Ortaokulu öğrencisi Onat Sırrı Orbay 13 öğretmenine Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay tarafından Başarı Belgesi ile taltif edildi.


Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş ” Yunusemre ilçemizde LGS’de başarı listesine ismini yazdıran Cemal Ergün Ortaokulu öncelikle tebrik ediyorum. Cemal Ergün Ortaokulu öğretmenlerimize Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay tarafından “ Başarı Belgesi “ ile taltif edildi. Meslektaşlarıma teşekkür ederim.

Cemal Ergün Ortaokulu Müdürü Mustafa Köseler ise “Onat Sırrı Orbay okulumuzun öğrencisidir. Başarı bir ekip işidir. Bu başarının devamı gelecektir. Ekibime güveniyorum” ifadelerini kullandı.

Öğrencilerinin başarısında katkısı bulunan öğretmenler ise Öğrencilerin Türkiye’de LGS’de derece elde ettikleri için memnun olduklarını dile getirdiler. Bu başarının Yunusemre ilçesinde katlanarak artacağını ifade ettiler.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar