ŞEHİTLERİMİZ İÇİN PİLAV HAYRI GERÇEKLEŞTİ DUALAR EDİLDİ


Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri  İzmir depreminde hayatını kaybeden Gazi Kızı Elif İnan Ve Uzman Çavuş Hakan Aktürk ve tüm şehitler için pilav hayrı gerçekleştirildi dualar edildi.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN PİLAV HAYRI GERÇEKLEŞTİ DUALAR EDİLDİ
Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği anlamlı bir etkinliğe imza attı. İzmir depreminde hayatını kaybeden Gazi Kızı Elif İnan Ve Uzman Çavuş Hakan Aktürk ve tüm şehitler için  bin kişilik pilav hayrı yapıldı dualar okundu. Pilav hayrına
İzmir deprem şehidiElif İnan’nın babası Gazi Hasan İnan. Annesi Bahriye İnan ve Uzman Çavuş Hakan Aktürk eşi Meftune Aktürk Küçüktamer , Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök , Yunusemre Akparti Kadın Kolları Başkanı Ebru Kalfa Kaplan ve ekibi,  İzmir Terörle mücade Gaziler Derneği Başkanı Ender Deniz  katıldı. 
Pilav hayrı önce tüm şehitlerimiz için dualar okundu. Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve şöyle dedi;
“Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak  İzmir depreminde hayatını kaybeden Gazi Kızı Elif İnan Ve Uzman Çavuş Hakan Aktürk ve tüm şehitlerimiz  için bin kişilik  pilav hayrı gerçekleştirdik. Dualar  okuduk.  Katılım yoğundu. Rabbim Hayırlarımızı kabul eylesin inşallah Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Tüm davetlilerimize buraya geldikleri için teşekkür ederim ” ifadelerini kullandı.
Pilav hayrına Katılım gösteren vatandaşlar ise anlamlı etkinlik için Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri tek tek teşekkür ettiler.
Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar