Şeniz Doğan, Türkiye’de 9’uncu, Ege’de 3’üncü oldu!

ORC Araştırma Şirketi, Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Araştırmaya göre son 2 yılın en başarılı ilçe belediye başkanları belli oldu. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, araştırma sonuçlarına göre Türkiye genelinde 9’uncu, Ege Bölgesi’nde ise 3’üncü sırada yer alarak Denizli’yi gururlandırdı.

Şeniz Doğan, Türkiye’de 9’uncu, Ege’de 3’üncü oldu!

ORC Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nın sonuçları açıklandı. 19 Mart- 7 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılan araştırma 30 büyükşehirde, 25 bin seçmenin üzerindeki tüm ilçelerde toplam 27 bin 160 kişi ile yüz yüze gerçekleştirildi. Araştırmaya göre son 2 yılın en başarılı 10 büyükşehir ilçe belediye başkanları belli oldu. Buna göre; birinci sırada AK Partili Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, ikinci sırada CHP’li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, üçüncü sırada ise İYİ Partili Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan yer aldı.

ŞENİZ DOĞAN TÜRKİYE’DE 9’UNCU OLDU

Öte yandan AK Partili Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi listenin 8’inci sırasında yer alırken, 9’uncu başarılı başkan CHP’li Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan oldu. Başkan Doğan, Türkiye’nin en başarılı 9’uncu ilçe belediye başkanı olarak belirlenirken Denizli’yi de gururlandırdı. Ayrıca listenin 10’uncu ismi MHP’li Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin olarak açıklandı.

EGE BÖLGESİ’NİN EN BAŞARILI 3’ÜNCÜ BAŞKANI: ŞENİZ DOĞAN

Araştırmada bölgelere göre en başarılı ilçe belediye başkanları da belirlendi. Buna göre; Ege Bölgesi’nde 1’inci sıra Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın oldu. 2’nci Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, 3’üncü ise Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan olarak açıklandı.

 

İşte Araştırma sonuçları…

 

 

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar