Şeyma Subaşı İtalyan Sevgilisi Guido ile Ayrılığını Doğruladı!

Şeyma Subaşı, dün ortaya atılan ve sosyal medyada da sıkça konuşulan "Şeyma Subaşı İtalyan Sevgilisi Guido ile Ayrıldı" iddialarını kendi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla doğruladı. İşte detaylar...

Şeyma Subaşı İtalyan Sevgilisi Guido ile Ayrılığını Doğruladı!

Şeyma Subaşı, dün ortaya atılan ve sosyal medyada da sıkça konuşulan  İtalyan Sevgilisi Guido ile ayrıldığı iddialarını doğruladı! Subaşı kendi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, ‘Aramızda bulunan mesafeler ilişkinin daha uzun sürmesine yetmedi. O başka ülkede ben başka ülkede o yüzden dostça ve medenice ayrıldık’ dedi.

Şeyma Subaşı İsyan Etti “15 yaşından beri tanırım”

Şeyma Subaşı aylarda cemiyet dünyasının tanınan siması Mehmet Germiyanlıgil ile paylaştığı fotoğraf sonrası aralarında çıkan aşk haberlerine ise isyan etti.
Subaşı, ‘Mehmet Germiyanlıgil abim olur, 15 yaşından beri tanırım, abim ve sevdiğim bir insan olmasa neden resim koyayım ki, her resmini paylaştığım kişiyle aşk haberi mi olacak, benim zaten erkek arkadaşım çoktur, erkek muhabbetini de severim. Beni 10 erkek, bir tek ben olarak sohbet ederken de görebilirsiniz’ dedi.

“Benim evim yok ki polis bassın”

Subaşı çok gürültü olduğu için Çeşme’deki evini polisin bastığı iddialarını da yalanladı. ‘Benim evim yok ki baskın olsun genelde otelde ya da arkadaşımın evinde kalırım, benden sonra oldu ise onu bilmiyorum, benim evim yok ki baskın olsun’ açıklamasını yaptı..

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar