Skylax ile Denizli’den Dünyaya!

10 yıldır web yazılım sektöründe internet sitelerine farklı bir yüz ve kalite getiren Skylax bünyesindeki, Ayyıldız Teknoloji şimdilerde dijital dünyanın alışverişe açılan penceresi konumunda... Dünyanın dört bir yanından temin ettikleri ürünleri global pazarlama yöntemi ile hanelere ulaştıran Skylax, Ayyıldız Teknoloji'nin Genel Müdürlük Merkezi'nin açılışı ile gündeme geldi! İşte Denizli'ye renk katacak detaylar....

Skylax ile Denizli’den Dünyaya!

Alışverişin en tercih edilen hali olan e-ticaret sektöründeki başarıları ile adını duyuran Skylax firmasının Türkiye ayağı olan Ayyıldız Teknoloji, Denizli’nin Çivril ilçesinde Genel Müdürlük Merkezi’ni açacak. Çarşı Mahallesi’ne kazandırılacak olan merkezin açılışı 25 Mart 2021 Perşembe günü saat 14:00’te gerçekleştirilecek.

Merkezin açılışında ünlü isimler de yer alacak. Mülayim Yollarda programının sunucusu Cengiz Çimen ve ünlü sanatçı Tuğba Özay açılışta katılımcılarla bir araya gelecek.

“HİZMET AĞIMIZI GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Skylax firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın, firmanın giyimden ayakkabıya, elektronik eşyalardan ev-yaşam ürünlerine pek çok alanda binlerce çeşit ürünü hizmete sunduğunu belirtti. Önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen Aydın, Denizli’ye kazandırılacak Genel Müdürlük Merkezi ile de hizmet ağlarını genişleteceklerini aktardı. Muhammet Aydın, “Herkesi açılışımıza bekliyoruz. Bizler hizmeti bir tık kadar uzağınıza taşımaya devam edeceğiz” dedi.

“HERKESİ AÇILIŞIMIZA BEKLİYORUZ”

Skylax Marka Yöneticisi, Ayyıldız Teknoloji Genel Müdürü Sinem Kızkapan ise herkesi açılışa davet etti. Kızkapan; “Genel Müdürlük Merkezimiz ile çok daha iyi işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Herkesi açılışımıza bekliyoruz. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar