Söke Lisesi’ne Söke Belediyesi eli değdi

Söke Belediyesi ilçedeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler ilçenin köklü eğitim kurumlarından olan Söke Lisesi'nin giriş kısmında çalışma başlattı.

Söke Lisesi’ne Söke Belediyesi eli değdi

Söke Belediyesi ilçede gerçekleştirdiği çalışmalarına devam ediyor. Gece gündüz demeden ilçeye hizmet için çalışan Söke Belediyesi ekipleri ilçenin köklü eğitim kurumlarından olan Söke Lisesi’nin giriş kısmında yenileme çalışması başlattı.

Başkan Levent Tuncel’in eğitim kurumlarına desteği devam ederken, Söke Belediyesi şantiye ekipleri tarafından yapılan çalışmada Söke Lisesi’nin giriş kısmında bulunan alana yeni zemin döşemesi çalışması tamamlandı.

“Söke için çalışmaya devam”

Başkan Tuncel, Söke Belediyesi olarak eğitimin yanında olmaya devam ettiklerini belitti; “Göreve geldiğimiz günden bu yana Söke için hizmet ediyoruz. Etmeye de devam edeceğiz. Pek çok alanda olduğu gibi eğitimde de desteklerimiz sürüyor. İlçemizin köklü eğitim kurumlarından biri olan Söke Lisesi’nde de yenileme çalışmalarına ihtiyaç vardı. Hemen harekete geçtik. Ekiplerimiz kısa süre içerisinde yeni zemin döşeme çalışmalarını tamamladı. Hayırlı, uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar